Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelöltem egy fiút, visszaiga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöltem egy fiút, visszaigazolt egyből, ha írok neki hogy kínosan érzem magam emiatt és nem szoktam ilyet csinálni, lehet belőle beszélgetés?

Figyelt kérdés

Valamiért azt érzeztem fel kell vele vennem a kacsolatot, be kell jelölnöm. Soha nem éreztem ilyet, soha nem láttam személyesen.

Be is jelöltem, egyből visszaigazolt. De most olyan erőszakosnak érzem magam..

Ha irnék neki, hogy baj e hogy bejelöltem, nem szoktam ilyet csinálni vagy ilyesmi, azzal leégetem magam vagy lehet belőle beszélgetés?

Egyébként tudom hogy semmiség, nem is ismer de annyira beszélgetnék vele.


jún. 9. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát írj neki...nem vesztesz semmit.
jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es ha kinevet?
jún. 9. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 akkor tovább lépsz. Én a helyedben egyébként leírnám, hogy ne haragudjon, hogy ismeretlenül bejelölted, nem szokásod, de szimpatikisnak tűnt, és beszélgetnél vele, ha nyitott rá. Tulajdonképpen azt, amit leírtál ide, csak kicsit lazábban.

És csak hogy pozitív tapasztalatot írjak: hasonló szituval ismertem meg a férjemet. Én mondjuk benéztem, azt hittem, látásból ismerem, majd mikor visszaigazolt láttam, hogy tévedtem (az arca nem látszott tisztán a profilképén). Ő mondjuk egyből rámírt, hogy honnan ismerjük egymást, és őszintén leírtam a szitut, elnézést kértem, mondtam, hogy nem ismerősöket gyűjtök, vagy ilyesmi, szóval bocs, és töröljön nyugodtan, vagy megteszem én. NAGYON gyorsan reagált, hogy ha már így alakult, mi lenne, ha dumálnánk. Ennek 9 éve, tavasszal volt a második házassági évfordulónk.

Ha nem is így végződik a te sztorid, de legalább a lehetőséget megadod neki. Most lehet gáznak érzed, de valójában semmi nincs ebben. Én mondjuk alapból se voltam szívbajos ilyen téren. Vagyis de, talán 15 évesen. Pár visszautasítás nyilván ért, de olyankor megszakítottam a kapcsolatot az illetővel és lapoztam. Ha nem, nem, majd lesz más lehetőség mással. És lett 🤷🏼‍♀️

jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a hármas hozzászóló ötletéhez. Még abból is lehet beszélgetést indítani, ha hasonló alázattal felvázolod a dolgot, mint ahogy a kérdés alatt már megtetted.
jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem dugtal vele akkor nem kell szegyenkezned.
jún. 10. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szegénykém, te kis erőszakos félős pubi, te.
jún. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi csinálja ezt mindenféle elmebetegnek elmondjátok
jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!