Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz lesz úgy párt találnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz lesz úgy párt találnom, ha az animéket és a mangákat szeretem?

Figyelt kérdés

máj. 31. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Mi köze van ennek a pártaláláshoz?
máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Nem feltétlenül, de akkor már használd ki ezt a fajta érdeklődési kört, és ugyanilyen ízlésű emberekkel ismerkedj.

Egyébként ez egy érdekes téma, én például találtam nemrég egy nagyon érdekes videó esszét arról, hogy az animék miért imádják annyira az európai kultúrát. Különösen Hayao Miyazaki.

máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Eléggédettábayoooo!!!!!!!!
máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mintha szíved választottját ne érdekelné az anime világa, de ha olyat találsz, annak nagyon örülnék.

De ha olyat, aki nem néz sűrűn, vagy egyáltalán animét, mindenképp hozd fel ezt a dolgot, hogy rajongója vagy és figyeld a reakcióját!

Nem hinném, hogy emiatt lenézne téged.

A párom sem nézett animét, mondtam neki hogy szoktam nézni, ezt teljesen elfogadta és ha hiszed, ha nem, most kezd az animével ismerkedni és tetszik neki a műfaj.

Igaz, sosem kényszeríteném őt, hogy csak azért is legyen anime rajongó, ha csak néha néha néz valamilyen, az is egy jó dolog.

Én most nem arra utaltam, hogy kényszerítsd őt, Isten őrizz!

Csak mellékesen jegyeztem meg.

máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem az animéket, és szerintem rajtunk kívülnl még vannak így jópáran. Szóval ne add fel emiatt a társkeresést! :)
máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden érdeklődési körre érvényes: ha ez az egész életed és személyiséged, akkor megnehezíti.

Ha az életed másról is szól, akkor nem.

máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy mi mást szeretsz még... egy ember nem ennyiből áll. Ha csak ennyiből állnál, az lenne nehéz.
máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj. Én régen szerettem az animéket és néha még nézek is, páromat annyira nem dobja fel. Létezik az énidő, amikor nézhetünk külön-külön filmeket. Én sem szeretek sok olyan filmet, amit ő igen. :-)


35/F

jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!