Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az ilyen szituáci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az ilyen szituációkat kezelni?

Figyelt kérdés
Tegnap főiskolás bálban voltam, ami nagyon jónak ígérkezett. Van egy srác, aki a koliban is szemezgetett már velem, de tudja hogy van párom, ezért látszólag feladta. Tegnap felkért táncolni egy másik srác, én pedig elfogadtam, miért ne tettem volna... Már félúton jártunk a táncparkett felé, amikor hirtelen odalépett a kolis társam, kitépte a karomat a srác kezéből és leállt vele veszekedni, hogy én nem táncolhatok vele, most elvisz stb. A másik srác ezt nem hagyta szó nélkül, összeszólalkoztak, lökdösődtek, én pedig annyira meglepődtem hogy hirtelen leblokkoltam, és annál több hogy "ne csináljátok ezt" nem is jutott eszembe. Iszonyatosan ciki volt, hogy ekkora jelentet rendeztek gyakorlatilag a semmin. Hogy lehet az ilyen helyzeteket lereagálni, lehet ilyenkor mondani valamit egyáltalán, ami lecsillapítja a két felet?
2010. okt. 29. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen odébb mennék: semmi közöm ehhez az őrülthöz.
2010. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
söprőrúgás, mégis mi más?
2010. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!