Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok vele ha zavar a súlya?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok vele ha zavar a súlya?

Figyelt kérdés
170 cm és 86 kg. Amúgy kedves, meg normálisan lehet vele beszélgetni. Volt már amikor lefogyott de visszahízott. Ti ismerkednétek vele tovább?
máj. 30. 11:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hány éves most?
máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
10 nem is kell a másik helyett megcsinálni.De nem mindegy, hogy megbeszéli vele normálisan és esetleg tanácsot ad,miként változtasson vagy ide írja ki,hogy zavarja,miközben a másik nem is sejti,mert neki nem mondja, nehogy megbántsa.Azért is fontos megbeszélni, mert egy kapcsolatban így szokás,a dolgok szőnyeg alá seprése vagy a célozgatások nem vezetnek sehova,max ellenálláshoz
máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%
7es vagyok már mindent megpróbáltam de semmi. Nincs akaratereje annak ellenére hogy az orvos is mondta nem is egy. Nincs mit szépíteni rajta
máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%
Ha külsőre nem tetszik akkor nem. A súlya számomra nem érdekes.
máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
13-as 12-es vagyok.Így más, erre voltam kíváncsi
máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mióta ismered vagy mennyire komoly a dolog?
máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Mindig csak olyannal kezdtem aki tetszett és nem akit alakítgatni kéne vagy alakítgatni akarnék. Szóval egy nagy nem a nem tetsző emberre.


#7 153 centihez az 58 kimondottan sok, ez esetben nem lehet olyanról beszélni hogy tudja hogy milyen jó vékonyan mert nem volt az a brutál elhízása előtt se (a 78 kiló márpedig brutál ehhez a magassághoz).

máj. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Amúgy nem csúnya pár kilóval könnyebben jobban nézett ki. Másokkal beszélgetni sem lehet.
máj. 30. 20:01
 19/20 anonim ***** válasza:

Az rendben van,hogy vele lehet beszélgetni,de mit akarsz tőle?

Mert egy kapcsolathoz ez nem elég. Milyen viszonyban vagytok most?

Mióta ismered?Mennyire komoly?

máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szia,


Én egy telt lány vagyok. Egyszer volt egy olyan párom, aki mint kiderült, mindig is a vékony nőket preferálta. A belsőm miatt döntött mellettem. Évekig egy párt alkottunk, de mivel eleinte elhagyta a száját a mondat, hogy azok a nők a zsánerei, engem mindig végig kísért és azt éreztem, nem szeretetből van mellettem, hanem mert nincsen jobb.


Hagyd azt a lányt inkább, az ő védelme érdekében. Ne légy önző.

máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!