Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnöm kellene vagy joggal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnöm kellene vagy joggal érzem magam hülyén?

Figyelt kérdés
Meglepetésként vagy valamit megbeszélünk és kifizeti barátNŐD helyetted mert szeret...Rosszul érzem magam miatta. De nem engedi hogy odaadjam rá pénzt. Én úgy gondoltam hogy mást meg majd én fogok szintén tudta nélkül.
2010. okt. 29. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is hülyén érezném magam a helyedben. Nem engedném, h a bnőm fizessen nekem bármit is. Max ha én is fizetek neki legalább annyit, de akkor is csak úgy, h mások ne nagyon vegyék észre.
2010. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azzal nincs baj hogy én nem fizetek, csak én nem akarom hogy ő főleg nem nagyobb összeget!
2010. okt. 29. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!