Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lennétek párkapcsolatban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek párkapcsolatban egy nővel, aki lélekben még gyerek?

Figyelt kérdés
Kizáró ok ez a pasiknak, ha egy kicsit még gyerekes vagyok? Gondolok itt arra, hogy szeretek olyan dolgokat amik pl inkább gyerekeknek való, macival alszom stb...de ezt leszamitva tudok a koromnak megfeleloen viselkedni.
máj. 27. 21:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
20# Én támogatom azt, hogy legyen mindenki gyerek, írtam is fentebb, de itt nem számlákról van szó, hanem pl arról, hogy az illető mennyire tudja kezelni a párkapcsolatát. Nem a gyerekséggel van a baj, még egyszer, hanem amikor valaki ütőkártyaként használja a kapcsolatban, hogy ő ilyen nebántsvirág, miközben más téren meg megéli a felnőttséget, ha neki úgy kényelmes.
máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
54%
21, de nekem ebben sincs logika. Tetszik egy gyerekeknek szánt dolog, tehát hülye leszek a kapcsolatomban.
máj. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
22# Senkinek nem kell hülyének lenni a kapcsolatban. Ez fel sem merült.
máj. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Nálam kizáró ok,másnál nem biztos.
máj. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

-Akit az istenek szeretnek, örökre meghagyják gyereknek.-


37 éves vagyok és imádok legózni, mesét nézni, hintázni. Nem ettől függ hogy mennyire vagyok felnőtt.

máj. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!