Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lennétek párkapcsolatban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek párkapcsolatban egy nővel, aki lélekben még gyerek?

Figyelt kérdés
Kizáró ok ez a pasiknak, ha egy kicsit még gyerekes vagyok? Gondolok itt arra, hogy szeretek olyan dolgokat amik pl inkább gyerekeknek való, macival alszom stb...de ezt leszamitva tudok a koromnak megfeleloen viselkedni.
máj. 27. 21:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
11%

Ki vesz a nyakába egy infantilis valakit koloncnak? Mit kezdjen vele? Az életmözösségben érett felnőttként önmagadért és a másikért is felelősséget kell vállalnod.

Minden normális férfi egyenrangú társat akar magának, akivel közösen építik fel a közös életüket és a közös gyerekükről is együtt, felelősen gondoskodnak.


Mi a bánatnak egy buta, fejlődésben lemaradt nőt a nyakába vennie.

máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkiben van egy kis gyerek, az a jó, ha nem savanyodsz be.
máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Kedves #1 szerintem te sok mindent félre értettél. Az, hogy gyerekes vagyok nem egyenlő azzal, hogy buta is, legalábbis nem tartom magam annak. Szerintem provokálásnak válaszoltál, de inkább tartottad volna meg magadnak
máj. 27. 21:30
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha összeillünk akkor lennék.


Én például szeretek játszani PC-n, szeretem a társast és legózni is szeretnék, csak túl drágák a több ezer darabos készletek. Nincs ezzel baj.. nem kell mufurc komor embernek lenni a hétköznapokban.

máj. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
28 éves férfi vagyok és én is néha elmegyek egyet hintázni, csúszdázni stb., mert épp ahhoz van kedvem. Attól, hogy felnőttek vagyunk, még nem kell begyöpösödött, műmájer fa§nak lenni...
máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Én pont bírom, ha a nőben van egy kis effajta bolondság. Bennem is van.

Viszolyognék egy olyan karót nyelt embertől, mint 1-es válaszoló.


Amikor majd gyereked lesz, kérdező, hatalmas kincs lesz, hogy te tudod majd a világot az ő gyerekszemével is nézni, nemcsak felnőtt-szemmel. Saját tapasztalatból mondom.

máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
25%

Minel fiatalabb a pasik annál jobban vevők erre. Forditva pedig forditva.

Felnőtt érett férfiak baromira nem macival alvó nőket keresnek maguknak.

máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
47%
*minél fiatalabbak
máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi az érettség definíciója szerinted?
máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne gond, kicsit hasonló vagyok én is férfiban.
máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!