Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lennétek párkapcsolatban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek párkapcsolatban egy nővel, aki lélekben még gyerek?

Figyelt kérdés
Kizáró ok ez a pasiknak, ha egy kicsit még gyerekes vagyok? Gondolok itt arra, hogy szeretek olyan dolgokat amik pl inkább gyerekeknek való, macival alszom stb...de ezt leszamitva tudok a koromnak megfeleloen viselkedni.
máj. 27. 21:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó ha az emberben megmarad a gyerek. Nyilván legyen képes felnőttként viselkedni, de azért na, érted. :D
máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
37%

Hát pl céltudatos okos. Most igy hirtelen egy komoly üzletember jutna eszembe mint érett férfi, aki tudja mit akar az élettől, a pénztől, a nőktől. És a nök azok akik nem tudják róla, ő mit akar.

Ez mondjuk szélsőség.


Tegyuk fel nem üzletember. De az életvezetése az tudatos. Meglesz álmai kocsija, meglesz álmai nője, még nem tudja ugyan hogyan csak azt, hogy megtalálja.


Meg aztán elfilozofálgathatnék rajta. De semmiképp nem egy idiota bulizós aki az egyetemen se tudja még melyik szakra menjen át vagy kihagyjon e egy félévet vagy felmondjon e vagy mit is csináljon, de azt annál inkább tudja, hogy melyik haverral akar lógni, kitől mit lehet rendelni, anyunál hogy lehet kimagyarázni dolgokat, hogyan kell a robloxban profinak lenni, melyik csajt a legjobb meellű melyik a legjobb s.ggű melyik a széparcú. Na ezek viszont az agyában kristálytiszták.

máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ez sztem kor érettség céltudatosság kérdései. Ha érthető így mi nekem egy érett férfi.
máj. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted üzletember nem aludhat macival? Vagy aki macival alszik, az nem tesz az álmaiért?
máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
12%

Egy uzletember már a gyerekével alszik es annak a macijával.

Pl Ronaldot is igy tudom elképzelni kb.


Habár sokakban van pedofeeling. Akiknek bejonnek a macis "koravének". Azok nem nőt keresnek.


De pl az is jó mutatója a pasiknak hogy egy tinitöl kabalát kapsz, egy ferfitol meg pl egy ékszert. Akkorhát a pasi mivel vagy miben akar látni?

máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
62%
15, mennyire szomorúan látod a világot.
máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
22%

Kor fuggvénye. Egy huszévesnek még tetszetős egy komolyabb idősebbnek meg nem.

Van nő aki szülés után még ugy alszik hogy hüvelykujja a szájában van. Hát van férje. De ezek a kivételek.

máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
79%

2-vel értek egyet, HA (!) a gyerekség nem azt jelenti, hogy azt maga elé pajzsként helyezi a másik és kibújik mindennemű felelősségvállalás alól.


Szerintem nem baj, ha marad benned egy kis gyerekség, csak ne kifogásként használd.

máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nagyon szexi, amit a kérdező ír :)


Ha egyébként képes felnőttként élni az életét, működtetni a párkapcsolatot (!) de közben belül megmarad a gyerek is, az irtó menő!

máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
83%

Nem akarok senkit megbántani, de ti tényleg ennyire egysíkúak vagytok? Aki irodában dolgozik és öltönyben jár, az csak komolyzenét hallgat és történelmi drámákat néz?


Hogy jön ez a gondolat, hogy ha te meglátsz egy plüsst valahol, azt gondolod, de cuki, megveszed, hazaviszed... akkor onnantól elfelejted befizetni a főtáv számlát?

máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!