Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sértődős pasi? Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértődős pasi? Mit tegyek? Ejteni kéne?

Figyelt kérdés
Van egy új párkapcsolatom ezzel a férfival, aki azért leköti magát, ha nem vagyok vele. Van, hogy én írok neki előbb, akkor megesik, hogy 3 óra elteltével ír csak vissza. Volt, hogy egy egész nap nem írt nekem, amikor írt a nap végén, és én másfél óráig nem néztem meg és nem reagáltam, akkor besértődött és több napig nem is írt már. Mondtam neki, hogy én ezt nem szeretném, ha újra megtörténne, de csak csinálja ... Miért csinálja? Mi ez a csenddel büntetés egy pasinál? Ezt nők szokták.... Én általában megbeszélek mindent. Mi zajlik a fejében ilyenkor? Hogyan kéne reagálnom?
máj. 26. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Jajj, gyerekek. Én elhiszem, hogy mindenkinek van dolga. De ha szeretnétek egymást akkor nem menne a cicázás, hogy én most 3 óráig nem írok, akkor ő meg 1,5 óráig mert te se írtál.. nagyon ovi.
máj. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Engedd el.

Nincs rendben lelkileg, ne te akarj lenni a megmentője vagy az "új anyukája" aki gondját viseli.

máj. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem játszmázásból nem írtam neki másfél óráig.... Ő akart valamit, amiért nekem egyből elérhetőnek kellett volna lennem, ezért besértődött...
máj. 26. 09:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy, és miért 15 éves pasinál próbálkozol?
máj. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami sos fontos, miért nem hívjátok fel olyankor egymást? Az üzeneteket úgy kéne kezelni hogy kevésbé fontos, majd ha látta a másik fél akkor reagál rá. Mert ez hogy üzenetbe és azonnal kellett volna látnia bárkinek is, ez szimpla baromság.

Ahogy a játszma is. Ez a ki mikor ír és mennyit várat, meg főleg a passzív agresszív büntetgetés. Nőtől is gáz, férfitől is gáz. Tényleg ovis szint.

máj. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Játszmázós sz.r. az ilyen többet árt mint amennyi jót okozna.

Nekem egy munkatársam ilyen, az idők alatt csak addig lehet ilyenekkel jutni, hogy redukálod ignorálod mert ott rúg beléd ahol csak tud. Kisebbségi komplexusosak.

Ezek ilyen hamvában holt kapcsolatok a másik alkalmatlansága miatt.

máj. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
*Nekem olyan is volt hogy kulon írnom kellett már neki azert is képet kuldve is hogy lásd most hoztak árut b+ , pakolunk, azért nem a telefonon lógok és nem írok! Az agyamra ment.
máj. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen csak fel kéne nőnötök és keresnetek értelmes elfoglaltsàgokat...

Ha például egész nap embereknek kéne jópofizni, otthon meg virágot locsolni, mosogatni, krumplit pucolni a vacsoràhoz, nem nagyon maradna energiátok ilyen kisded jàtékokra.

máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!