Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan sértődött meg a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg a pasi amiért ezt mondtam a farkára?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy ideje egy pasival, semmi komoly csak amolyan sexchat. Küldtünk intim képet is egymásnak. Mikor megláttam a képet feltűnt, hogy bár merev volt a farka, mégsem felfele állt, hanem lefelé lógótt. Megkérdeztem tőle, hogy biztos kemény-e neki, erre megsértődött hogy neki ilyen mikor feláll, biztos csak túl nagy beki és lehúzza a súlya stb. Meg hogy a nőknek már nem csak a méret számít, hanem hogy milyen szögben áll. Tényleg ennyire érzékenyek a férfiak ha a farkukról van szó? Pedig semmi rosszat nem mondtam rá szerintem.

2022. aug. 6. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Dugták már beleegyezésem nélkül belém, mert megszóltam... Az ilyenek azzal is gondolkodnak

...

2022. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindenki.
2022. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Túlérzékeny reakciónak tűnik de lehet alapja.
2022. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Te mit szóltál volna ha megkérdezni, hogy a puncid mindig ilyen salátás vagy csak széjjel lett qrva?
2022. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokan biztos érzékenyek rá férfi fejjel gondolkodva.

45/F

2022. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is lefelé lóg kicsit, én nem sértődnék meg ezen.

De vigyázni kell mit mond az ember még ha nem is bántó szándékkal, rosszul tud elsülni a dolog ha a másik érzékeny az ilyenre...

2022. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Mert még nem hallottál róla, hogy nem mindenkinek felfelé görbül: van, akinek lefelé (mereven, természetesen).

Nem lóg, hanem erre görbül.

Az ilyennek négykézlábra kell dobni magad, és hátulról ugorjon rád, úgy lesz a jó.

2022. aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csatlakozom 6-os és 7-es válaszolókhoz!

Nekem is maximum a vízszinteshez alulról közelít, ha full merev.

Max ha hátamon fekszek, akkor áll függőben úgy-ahogy…

Ennek ellenére eddig nem volt rá panasz, mindenkinek volt tőle orgazmusa, akiben eddig járt! ;)

37/F

2022. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi az hogy lefelé lóg..? Emberek, ti fogalmazni sem tudtok helyesen!
2022. aug. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Á.Zoli ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon érzékeny téma.


Ezt úgy írom, hogy minden a legnagyobb rendben van nálam, csak válaszolni szeretnék a kérdésedre 😁😁


Sok más mellett nagyon fontos számunkra, hogy mit gondol a vágyunk választottja a kinézetünkről úgy minden téren általában. Ezért teszünk is érte rendesen, de a kapott és megváltoztathatatlan dolgok ellen nincs lehetőség másra.

Egy igazán éles helyzetben, egy rosszul elejtett fél mondat képes úgy bele égni az agyba, hogy a következő alkalmaknál is elő fog jönni.

Viszont a dicséret (saját tapasztalat) önbizalmat ad és nyugalmat a stresszmentes együttléthez.

2022. aug. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!