Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan sértődött meg a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg a pasi amiért ezt mondtam a farkára?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy ideje egy pasival, semmi komoly csak amolyan sexchat. Küldtünk intim képet is egymásnak. Mikor megláttam a képet feltűnt, hogy bár merev volt a farka, mégsem felfele állt, hanem lefelé lógótt. Megkérdeztem tőle, hogy biztos kemény-e neki, erre megsértődött hogy neki ilyen mikor feláll, biztos csak túl nagy beki és lehúzza a súlya stb. Meg hogy a nőknek már nem csak a méret számít, hanem hogy milyen szögben áll. Tényleg ennyire érzékenyek a férfiak ha a farkukról van szó? Pedig semmi rosszat nem mondtam rá szerintem.

2022. aug. 6. 13:30
1 2
 11/11 Senior Séf ***** válasza:

Ahhoz, hogy fogalmad legyen a férfiaknak a farkukkal való viszonyáról, nézd meg ezt a videót.

A hímvessző titka:

https://www.youtube.com/watch?v=uvvYn6FVkhc

2022. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!