Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig a dugásra mennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a dugásra mennek?

Figyelt kérdés
Régóta ismerem már,de azt mondta ne szeressek belé mert akkor volt egy nője,ők már 3 hónapja nincsenek együtt,mi találkozgatunk és 4hónapja kaptam tőle egy smst!Azt irta benne :h ismerkedjünk,felnőttek vagyunk,nem ártunk vele egyikünknek sem,sőt!!Ezt irta!CSak dugni akar?24L
2010. okt. 29. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi ezt honnan a francból tudjuk?

Meg mi ez a szöveg, hogy "mindig a dugásra mennek"?

Nem volt még párkapcsolatod, ahol szeretett a barátod, és nem csak a dugásra ment?


Nyilván a férfiak nem mindig a dugásra mennek, ők is szerelmesek tudnak lenni, de azt nem tudhatja egy idegen, hogy ez a pasi mit akar tőled. Csak érzed, hogy fontos vagy-e neki, vagy leszar, és csak dugni akar. Ezt te tudod eldönteni.

2010. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ennyiből nem lehet megállapítani, valószínűleg igen. és hogy miért. azért mert de dugni jó, béjbe.
2010. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És 4 hónap után most táraztad be a winchesterbe?Gyors a felfogásod.Nem akarok sokat írni,mert csak évek múltán értenéd meg.

És mi történt az elmúlt 4 hónapban?Lehet hogy már azt is elfelejtette,hogy ki vagy.Te meg itt erőlködsz feleslegesen.

Egy férfi,akit 4 hónapra csak úgy elfelejtesz.Csak úgy kiesik a fejedből,és ma mit ad isten,valahogyan eszedbe jut.Lehet hogy már azt is elfelejtetted,hogy ki ő.

Egyébként az sms egyfajta lazaságot tükröz,felnőtt emberek vagytok,és azt tesztek amit akartok,urai vagytok önmagatoknak,nem kell erőltetni semmit mert úgyis jön magától,vagy bármit meg lehet beszélni,és nem kell szemérmeskedni mint a kamaszoknak.


Szerintem jól elleszel nélküle,pláne ha egy olyan férfit keresel aki komolyan vesz.

2010. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
4 hónapja kaptam akkor még nem szakitott a csajjal és azóta találkozgatunk néha,beszélgetünk!Nem felejtettem el semmit és senkit főleg őt nem!Ebben nem tudom mi érthetetlen,de valószinű hogy neked vannak itt problémák nem nekem!
2010. okt. 29. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy 4 hónapos sms-t akarsz megmagyaráztatni,miközben találkozgattok.Most akkor kinek vannak problémái?Komolytalan az egész,mert a kapcsolatotok kimerül a néha beszélgetésben.4 hónapja még nyár volt,azóta a Naprendszer is átalakult.

Amúgy meg miért nem vele beszélsz erről?Vagy miről szoktatok beszélgetni,az időjárásról?

2010. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg teljesen mindegy,hogy találkozgattok vagy sem.Ha komolyan akarna tőled valamit,akkor nem elégedne meg ennyivel.Bizonyára nem testőrök védenek,hogy ne tudjon közeledni ha akarna.De nem akar.Erről ennyit.És már megint igazam van.Mint mindig.
2010. okt. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
igen
2011. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!