Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szabadulnatok meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabadulnatok meg egy ilyen önző embertől?

Figyelt kérdés

A gyermekem apja.

Nem, nem volt ilyen gyermekvallaas elott akkor nem szültem volna neki.

1 honapja munkanelkuli.

Es nem is keres munkat.

Ugy el mintha a vilag legtemreszetesebb dolga lenne hogy en dolgozok ő meg egesz nap tv-zik mev ki tudja... Nem latom es nem is tudom merre jar egesz nap.

Szendvicset ugy eszik hogy sonka, kolbasz, sajt legyen rajta. Nem ám csak 1 féle hogy sporolnank kicsit is....

Napi 2doboz cigi meglegyen.

2 féle jegkrem volt epp itthon mindketto literes felet megette nem nagyon erdekli hogy van még otthon 2 gyerek.

Egy igahi onző ember lett belole.

Mar teljesen kiszerettem belőle ami nem is csoda.


máj. 23. 05:17
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Tobbszor amikor mondtam neki hogy elkoltozunk, gyerekelhelyzes stb agressziv lett es kiabalt hogy a toekom elvagja ha a gyerekeit nem lathatja. Mondom lathatod de csak birosag altal meghatarozott idopontban. Erre azt mondta hogy addig fogok elni....

En hiaba normalisan akarom lezarni, ő ilyen hulye.

máj. 23. 06:46
 12/22 anonim ***** válasza:
47%
Hónaprólhónapra éltek, de kellett 3 gyerek a nyomorba. De persze, csak egy hónapja van ez így...gratulálok!
máj. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%

"Nem, nem volt ilyen gyermekvallaas elott akkor nem szültem volna neki."

Ahogy más válaszolók is leírták hagyjuk már ezt az ócska sz*r dumát! Ekkorát 180 fokot senki nem változik egyik pillanatról a másikra!

Szerintem jó pár válaszoló és a magam nevében is írhatom, hogy a párjaink sosem csinálnának ilyet, hogy nem dolgoznak, egy nőn élősködnek, és kizabálják a hűtőt!

"kiabalt hogy a toekom elvagja ha a gyerekeit nem lathatja."

Aha persze előtte egy kisangyal volt nem? Mindig is egy proli volt, csak most tűnt fel neked sajnos!

máj. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
67%
Egy ember simán megtudja magát játszani évekig is, csak kell hozzá egy másik életkörülmény, hogy előhozzá belőle az igazi énjét. Például kiszeret a másikból és elkezdi lenézni és megutálni azt a személyt, akit addig mindennél jobban szeretet. Nagyon sok ilyen eset van.Amúgy meg nem kell, hogy tudja mennyit keresel vagy mire mennyit költesz. Okosan kell csinálni. Közben dugiban félreteszel.
máj. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%

Szóval nem akar elmenni, a sarkadra nem tudsz állni, hogy elzavard, neked meg nincs pénzed. Mégis milyen megoldást vársz tőlünk?!

Anyaotthonokat néztél már?

máj. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%

Keresd fel a nane szervezetet avagy más anyákat támogató csoportot, ahol segítenek a költözésben, bántalmazó kapcsolatban. Hogyha beadod a válást és bizonyítani tudod, hogy erőszakos, távolságtartási végzést kérhetsz és kipakolják az albérletből.


Egyébként jó lenne, ha legalább anonim oldalon őszinte lennél, mert valaki nem 3 gyerek után lesz minta apából here, szerintem már korábban is dohányzott és megvoltak ezek a stílus jegyek, csak gondolom azt hitted a harmadik gyerek után megváltozik, ha pedig nem, akkor majd ugye a negyedik után... Ébresztő, nem fog, csak rosszabb lesz!

máj. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
Azt mindenki elfelejti, hogy lehet, hogy eddig is cigizett és sokat evett, de kettő fizetésből nyilván mindenkinek jutott bőven, így nem volt mit észrevenni. Most hogy munkanélküli lett és adott a helyzet, hogy kevés a pénz, tudott megmutatkozni, hogy bizony ilyen helyzetben már nem olyan elviselhető és kihozta a valódi énjét.
máj. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
17%
Én is úgy eszem a szendvicset. Egy önző g.i vagyok, ezek szerint 🤷
máj. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
71%

Kifogások kifogások hátán...Nekem rendben van, nem az én életem, de te azon kívül, hogy panaszkodsz, semmit nem teszel, ezzel pedig méginkább mélyíted a gödröt, amiben vagy. Tényleg, legalább lennél őszinte...semmi megtakarítás, holott csak egy hónapja munkanélküli? Tudod te azt már nagyon régen, hogy tipli van, csak nem akarsz lépni. Mi tartott vissza eddig? Elvágja a torkod? Persze...Addig érdeklik a gyerekek, amíg ott vannak körülötte, ha már nem lesznek, max balhézna, de biztos lehetsz benne, hogy egyet se akarna elvinni fél órára sem, nemhogy hosszabb időre. Kifogások. Nem bezsélgetni kell vele, hanem menni. Senki nem fog neked összepakolni, senki nem fog neked üres lakást adni a se.gged alá, senki nem fog neked semmit finanszírozni, amíg te magad fel nem emeled a hátsód, és nem teszel azért, hogy kilépj ebből. Akkor már tudnak segíteni, addig nem. Mit vártál azzal, hogy kiírtad ezt a kérdést, azon kívül, hogy kipanaszkodtad magad? Megtetted. Kaptál hideget-meleget. Változik valami? Te vagy a felnőtt ember, te tudsz lépni, a gyerekeid nem. Te tudsz döntést hozni az életedről, ők meg csak elszenvedői a döntéseidnek. Ha te nem csinálsz semmit, mit gondolsz, ki fog?

Tartsad csak akkor továbbra is, nézzed, ahogy kizabálja a hűtőt, és mellette semmit nem csinál; jobb nem lesz. Vigaszként takarózhatsz azzal, hogy őrjöng.

máj. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
81%

"Mit vártál azzal, hogy kiírtad ezt a kérdést, azon kívül, hogy kipanaszkodtad magad?"


Az itt kiírt kérdések zömét ez motiválja.

máj. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!