Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem vagy a szex a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem vagy a szex a fontosabb számotokra? (elméleti kérdés)

Figyelt kérdés

kíváncsi vagyok egy átlag ember számára ha csak az egyik lenne választható, akkor melyik mellett tenné le a voksát.

A) opció: szerelem - megvan a kémia, szeretitek egymást, csináltok programokat, össze is házasodhattok, de nincs szex, semmilyen formában. Teszem azt egészségügyi okokból nem feküdhettek le, a csókolózás a maximum. Igen, a megcsalás, a szeretőtartás és a prostituáltak is ki vannak zárva - nyilván ezért elméleti a kérdés, a valóságban természetesen akinek ilyen gondja van az megy prostihoz vagy szeretőt tart.

B) opció: szex - nincs szerelem, kémia és semmilyen társas program, élmény, kizárólag szeretkezni járhatsz össze a pároddal (azon belül nyilván bármi ami jól esik).

Ha csak tisztán A) vagy B) opciót választhatnátok, és nem lenne átfedés, közös metszet (ahogy a valós párkapcsolatoknál), melyik lenne a fontosabb, melyiket választanátok? Igaz szerelmet életfogytig szüzességgel, vagy a pezsdítő nemi életet testi örömökkel, de lelki örömök nélkül?

A kérdéseben nincs C) opció.



máj. 20. 00:18
A kérdező szavazást indított:
A) szerelmet választanám
B) szexet választanám
29 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A szexet, hogy választhatnád hisz egészségügyi probléma van.

Na még egyszer. Szex vagy nem szex a kérdés. Azzal az illetővel aki képes is erre. ;)

máj. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1 Szerintem félreértetted a kérdést. Ami amúgy is elméleti.

A két opció nem ugyanaz a személyről szól. Nyilván ha a B)-t választod, ott nincs eü. probléma.

máj. 20. 00:51
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

2. Ilyen szélsőséges választási lehetőség sosem lesz!


Szóval 50-60!


24/N

máj. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerelem ami nagyon fontos. Ahhoz viszont hozzá tartozik a testiség is. Nen élhet az ember csak úgy a másik mellett mert akkor az nem szerelem. Nincs
máj. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Ezt így nem tudom eldönteni. Számomra a szex a szerelem kiteljesedése. Anélkül max sóvárogsz a másik után. Ez így kb. annyit ér, mint ha azt mondanám h szeretem a rántott húst, de nem ehetem meg, csak a kezembe vehetem meg nézegethetem. Hát kösz, sokra megyek vele.
máj. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

A szex.


Csak szex, és más semmi. A vágyam csak ennyi.

máj. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerelem nélkül szexelni se bírnék a másikkal.
máj. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Abszolút az első.

Nekem férfiként a lelkiség a fontos,mindig is ez volt és marad is.

Több kapcsolattal a hátam mögött írom ezt,egyikben sem élhettem meg,amit szerettem volna :/

máj. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Én már idősödöm (48) nekem fontosabb a szerelem hosszú távon. Ha meg szexre kell valaki, az mindig található ha esetleg a szerelmemtől nem kapnám meg
máj. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Barnabas333 ***** válasza:
62%
A kettő összefügg. De sajnos a nők agya teljesen más mint a férfiaké...46f én engedélyt kaptam otthon szeretőre, de új életre nem az élettársamtól. Új életre simán találnék, de a másikat egy nő sem akarja.
máj. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!