Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, ha egy férfi vonzódik hozzád jól tudod, keresi a társaságod , de mégsem lép feléd?

Figyelt kérdés
Akkor miért közeledtek, én ezt nem értem?!
máj. 19. 17:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
24%

6


Mondjuk k.rvára nem dől ám össze a világ, ha nem viselkedtek úgy mintha ti lennétek a világ közepe, akit meg kell hódítani.


Egy kapcsolat, de már a flört is, 2 emberről szól.


Randinál kezdeményezzen a férfi, ha kapcsolatban vagytok fizessen a férfi, ha probléma van oldja meg a férfi és a sort a végtelenségig lehetne folytatni.



Annyira harcoltok meg nyekeregtek az egyenjogúságért, megkaptátok, és habzó szájjal kijelentitek, hogy ti aztán nem fogtok kezdeményezni, fizetni, problémát megoldani stb. Ha neked annyira sérti az önérzeted, hogy a saját érzéseimet kimutatva közeledj, akkor inkább ne akarj kapcsolatban lenni, mert csak tönkre teszed a másik embert az állandó elvárásaiddal, amibe viszont te magad 0 effortot teszel.

máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%

11. Mi az istennyiláról beszélsz? Sehol nem volt szó arról hogy a férfi fizessen mindent és ő oldja meg az összes felmerülő problémát. Amit pedig megemlítettem, egy ezer éves sztori a randizós/ párkeresős korszakomból, nekem régóta van kapcsolatom, házas vagyok.

Kicsit visszavehetnèl az indulatból, és kezeltethetnéd a frusztrációidat.

máj. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Az éppen elég visszajelzés, ha mondjuk mosolyogsz, közelebb jössz, meg érdeklődő vagy. Ebből már lehet tudni, hogy a nő részéről is van érzelem. Ha viszont valakinek ez nem elég, akkor azzal nem lehet mit kezdeni, egy balek.
máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Egótunningra vagy jó, rajtad praxol mert látja ő, hogy tetszel neki, de neki más tetszik és alkalmazza rajta is amit rajtad.
máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy házas...
máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%

Velem amikoe hasonló volt akkor utólag kiderült, hogy a srác nem volt túl az exén. Nem tudom a háttérsztorijukat (csak részben), de pár hónappal később újra összejöttek. Szörnyen éreztem magam.


És az fájt a legjobban, hogy ezt, hogy "nem vagyok túl az exemen" (v valami hasonló) nem volt képes közölni. Tökre örültem volna az őszinteségnek.

N

máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Minden attól függ, mit értesz koslatás alatt.

Ami biztos ès csalhatatlan jel, az a randira hívás, önmagában a tonna csokival, kávèval, lelkizèssel sem leszel előrèbb, hiába tekinted ezeket zöld lámpának. Mikor majd magához ölel és viszonzod, esetleg elindulhat valami.

máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Mosolygok rá, érdeklődő vagyok, ahogy ő is. De amikor róla kérdezek, mindig mennie kell, dolga akad. De másnap megint jön, kacsintás ok, kedves mosolyok, figyelmes és érdeklődő.


Én ezt nem értem. Abban egyet értek az itt kommentelő hölgy társammal, hogy én nem fogom elhivni sehova, ez úgy gondolom a férfi dolga. Nem tudok már érdeklődőbb és kedvesebb lenni, mint amilyen vagyok. Ragyog a szeme, ha csak össze nézünk, érezhetően alig várja, hogy lássa, hiszen rohan hozzám reggel. De akkor miért nem lép? Ha meg van valakije esetleg, ahogy írtátok, el sem kellett volna ezt kezdenie. Miért?

máj. 20. 12:14
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy neki ez a flört a fűszer az èletèben, feldobod a napjait, otthon meg várják a gyerekek. Van, aki a jól felèpített èletèt nem tenné kockára, kikacsintani viszont szeret.
máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

“ Abban egyet értek az itt kommentelő hölgy társammal, hogy én nem fogom elhivni sehova, ez úgy gondolom a férfi dolga.”


Akkor meg ne nyávogj és engedd el. Majd lesz olyan lány, aki nem gondolja úgy, hogy közeledni csak és kizárólag a férfi közeledhet, összejönnek és élnek boldogan. Ez ennyi.


Ha neked ennyire alávaló cselekedet hogy lépj, akkor hagyd a fenébe, nem magad miatt, hanem a srác miatt, jobbat érdemel.

máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!