Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi gyakran keresi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi gyakran keresi a társaságod és láthatóan otul neked, vidám veled feltételezhető, hogy vannak érzelmek részéről?

Figyelt kérdés
Pl . : egy férfi barátnál, ha nem ismeri be neked, honnan tudható, hogy gyengéd érzelmei vannak?
2022. márc. 25. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek már jó jelek amiket leírtál szerintem, de a legegyértelműbb csak akkor lesz ha ki is mondjátok ezeket
2022. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én azt érzem, hogy érez valamit, de nem mondta el eddig.
2022. márc. 25. 23:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Te milyen jeleket adsz neki? Lehet nem eleget, így nem meri elmondani az érzéseit
2022. márc. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én ugyan ilyen vagyok vele. Vidám, mosolygós. Sokszor zavarba jövök mellette, ezeket észre kellene vennie nem?
2022. márc. 26. 09:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát akár azt is hiheti ő is, hogy csak kedves vagy vele
2022. márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha csak kedves az ember, nem jön zavarba ? Vagy nőként rosszul gondolom? Nem egyértelmű nektek ilyenkor, hogy a másik érez valamit?
2022. márc. 26. 12:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem sok nő barátom volt életemben, így amikor elkezdtem velük barátkozni vagy párt keresni, akkor kissé zavarba voltam. Szóval ne vedd azért készpénznek.

De figyelj, hogyha téged ennyire zavar, hogy neki nem egyértelmű a dolog, akkor miért nem mondod meg neki hogy mi érzel? Vagy hívd el kávézni vagy valami...

2022. márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért, mert együtt van egy lánnyal pár éve.
2022. márc. 26. 12:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt azért nem ártott volna beleírni a kérdésbe :D

Hát így már egyértelmű a dolog. Teljesen mindegy mi miatt kedves veled, te inkább hanyagold őt. Nem valami intelligens dolog szétcseszni más párkapcsolatát ;)

2022. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem is tervezem. Nem én kezdtem, én arra várok ha érez valamit, lép, de tiszta lapokkal
2022. márc. 26. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!