Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pisil egy férfi mosdokag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pisil egy férfi mosdokagyloba?

Figyelt kérdés

Nagy wczes után, tusolas előtt.

Ki figyeltem a párom.

Miért csinálhat ilyet?


2022. márc. 24. 19:51
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Meg magáévá hozza a kérdés azt is hogy Miért nem nagy wczes közbe pisilt? Nem értem.
2022. márc. 24. 19:55
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert igénytelen és undorító.

Nagyon más magyarázat nincs rá.

2022. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ikyet egyszer láttam, még amikor sürgősségi osztályon dolgoztam. Egy zavart bácsi, aki magáról alig tudta kicsoda pisilt a mosdókagylóba. A zavartság miatt érthető volt, hogy nem tudta megkülönböztetni a wc-től. A párod viszont elég igénytelen, ha ilyet csinál. Szerintem beszéljétek meg, hogy miért teszi és szokjon le róla.
2022. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És mégis hogy lehet ilyet megbeszelni. Figyi már múltkor megkukkoltalak pisilés közben és... Ezt hogy lehet előadni??
2022. márc. 24. 20:09
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

"beszéljétek meg, hogy miért teszi és szokjon le róla" - Szerintem ezen nincs mit megbeszélni, én azonnal szakítanék...

31/F

2022. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

4.


Rejtett kamera, szándékos tettenérés?


Amúgy tizenévesen van ennek egy ilyen proli szabadságérzete (ahogy nagyon sok lenézett dolognak szintén lásd ÁSÉS brigád idevágó cikkét az egyedül otthon levésről, óóóóó a tizenéves korom idézi vissza: [link] de az ember kinövi. A prosztó tizenéves nyarak világa az egy külön műfaj. De mondjuk 22 felett nem annyira nyerő, addigra ideje megkomolyodni.

2022. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
Szinte minden ffi vizelt már mosdókagylóba, kár ezen rágódni. A gáz az, ha ez rendszeres.
2022. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem gáz e hanem miért csinálhatja??
2022. márc. 24. 20:30
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
nem mindegy amúgy? ugyanoda megy XD
2022. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Mert stabilan bunkó.
2022. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!