Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pisil egy férfi mosdokag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pisil egy férfi mosdokagyloba?

Figyelt kérdés

Nagy wczes után, tusolas előtt.

Ki figyeltem a párom.

Miért csinálhat ilyet?


2022. márc. 24. 19:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azért csinálja, mert igénytelen, trehány, leszarja.Oda huggyozik, ahol éppen rájön. Ehhez nem kell a gyakori sem, hogy tudd.
2022. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez egy malac, nem férfi. Bár lehet, a malac betanítható a szobatisztaságra!
2022. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Bevallom, valamikor én is csináltam, talán lustaságból. Utána úgyis kezet (és kukit) mosok, így nem kell két helyre menni, nem kell lehúzni, stb.

Viszont ha utána tusol, akkor érthetetlen, még egyszerűbb lenne, ha közben csinálná.

2022. márc. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Utolsó igen illetve előtte volt nagy WC-n nyilván már akkor is kellett neki pisilni miért nem oda engedte?
2022. márc. 25. 08:10
 15/17 anonim ***** válasza:
Leírtuk itt páran. Igénytelen,gusztustalan. Jó fogmosást a húgyos mosdókagyló felett.
2022. márc. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem. Ez nem magyarázat erre. Ha pisilnie kell miért tartja vissza negyed órán keresztül a WC-n ülve?? Nem világos.
2022. márc. 25. 08:46
 17/17 anonim ***** válasza:
Mert élvezi, hogy te az àltala össze huggyozott mosdókagylót használod. Egyébként meg a szád ne csak szopásra használd. Kérdezd meg tőle, vagy nálatok nincs őszinte kommunikáció? Milyen kapcsolat ez?
2022. márc. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!