Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, ha egy férfi vonzódik hozzád jól tudod, keresi a társaságod , de mégsem lép feléd?

Figyelt kérdés
Akkor miért közeledtek, én ezt nem értem?!
máj. 19. 17:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert nem kap visszacsatolást, azért??

Én pont voltam férfiként már ilyen helyzetben. Ha teszem magam, közeledek egy számomra vonzó nő felé és azt látom, hogy ez számámra közömbös, nem tesz viszont lépéseket felém, akkor hagyom a fenébe, nem fogok hülyét csinálni magamból...

máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Akik ezt csinálják, miért? Érdeklődtök, kedveskedtek , de mi nők hiába várjuk, a lépést, elmarad. És ezt csinálják hosszú hónapokon át. Miért? Valaki magyarázza el kérlek? Már kétszer is futottam ilyen férfiba.
máj. 19. 17:05
 3/23 A kérdező kommentje:
De pont hogy nem hagy, koslat utánam, de mégsem lép. És nem értem.
máj. 19. 17:06
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán csak arra vár, hogy te is tegyél már valami lépést felé, nem? Ha viszont nem ajarsz tőle semmit, akkor jelezd azt neki és máris nem fog koslatni utánad!
máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Viszonzod amit csinál vagy letámad?
máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

1. Mègis milyen lépéseket tegyen a nő? Hogy éreztesse, hogy ő is többet szeretne? Nem tudom màsok hogy vannak ezzel, de én pl biztos nem kezdemènyeznék mondjuk egy első csókot. Ha a pasi többet szeretne, neki kell ezt meglépni.

Randiztam már olyannal aki tetszett, jól éreztük magunkat együtt stb, de mégsem csókolt meg, és még ő volt megsértődve, hogy nem közeledek hozzá, szerinte nekem kellett volna.???? Nem is értem ezt hogy gondolta.

máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én értem kedves #6 a felvetésed! Viszont nem vagyunk egyformák, nyilván. Én hamarabb rátérek a lényegre, ha azt érzem, hogy a nő is vevő rám, nem koslatok a végtelenségig valaki után arra várva, hogy majd ő a nyakamba ugrik. De akiről szó van a kérdésben nem ez a fajta ember.
máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
7. Ezt értem, de még mindig nem válaszoltál arra a kérdésemre, hogy a nő részéről mégis milyen visszajelzésekre gondolsz?
máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak egy hullámhosszon kell lenni. Ha azon lennétek akkor értene a testbeszédedből .
máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Félénk, félős, nincs tapasztalata.
máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!