Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokták-e 3 nap után megkérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokták-e 3 nap után megkérni a lány kezét feleségnek? Volt egy ilyen tapasztalatom. Biztos nagyon szép voltam.

Figyelt kérdés

máj. 19. 05:33
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Arab férfiak simán, ha a nő Európában, vagy Amerikában el.
máj. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
82%
Vagy úgy gondolta ez vezet gyorsan a hupákolásig ha beveszi a hölgy. Utána meg gyorsan asta la vista. Bármilyen meglepő, nagyon hülye férfiak is vannak ám!
máj. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Dehogy szokták. A jogban ezt úgy mondanák, hogy hirtelen felindulásból elkövetett lánykérés. Amit utána megbán az ember. Szerelem első látásra, olyan van, velem is megesett (jól pofára is estem, de az már egy másik sztori).
máj. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Mediterrán férfiak szokása. Hogy mennyire gondolják komolyan, azt nem tudom, mert én sosem vettem komolyan.
máj. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Hű, az baromi fura, mert szerintem a szép trollokat egyszerűen el szoktak rabolni és nőikké tenni. :D
máj. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
3 napja ismered a rokonok?
máj. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez azért van, mert szèp az arcod. A többi nem számít...
máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gabor49 ***** válasza:
100%
filmekben
máj. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
58%
Én a feleségemmel egy szerdai nap ebédszünetében ismerkedtem meg. Este bekopogtam a szállodai szobájába, szombaton összecuccoltunk. 25 éve imádjuk egymást. (Na, jó, a történethez tartozik, hogy mindkettőnknek tapasztalatokkal teli, viharos előélete volt, tudtuk, milyen kincsre leltünk a másikban.)
máj. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!