Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mondja meg, ha vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja meg, ha vége vagy van valakije?

Figyelt kérdés

Mostanában keveset ír, régebben minden nap írt. Általában este 7-23 ig dolgozik heti 6 napot. 2 műszakban minden nap. Ritkán van csak reggel 7-től 19-ig. Szóval ennek ellenére, írt minden nap este 23 után, tényleg minden nap.Most pl egy hete nem írt semmit,az utóbbi hónapokban is kevesebbet,mert kicsit összevesztünk azon, hogy nem túl megbízható mostanában .Amikor rá írtam most , azt írta ,hogy nagyon elfoglalt a munkájával. Erre annyit mondtam,hogy régebben is ugyanez volt a munka és ugyanennyi, mégis szakítottál rám időt és hogy mindenkinek arra van ideje , amire szán. Erre azt mondta ,hogy igen, kivetel azoknak ,akik kidolgozzák a "s*ggüket".


Aztán rákérdeztem,h esténként látványosan nem jön fel messengerre velem beszélni ,azért van-e eltűnve ,mert van-e valakije . Azt mondta nincs. Mivel ugyanúgy nwm jelentkezett esténként ,mégegyszer rákérdeztem, hogy mi baja van pontosan vagy van-e vkije,de nem válaszolt .Szerintetek mi lehet vele, hogy hirtelen egy hó alatt, így megváltozott ? Ezelőtt az esküvőt terveztük...🤷😔



máj. 14. 23:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ennek mán ábeleszkóbelesz
máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ja hogy felesége is van. Nem is keres.

Mi a jóistent vársz tőle? Ja hogy megígérte. Szerintem anno a feleségének is ígért ennél komolyabbat az anyakönyvvezető előtt, azt se tartotta be. Miért a neked tett ígéretét tartaná?

máj. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!