Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az az utolsó csepp a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az az utolsó csepp a pohárban amikor inkább otthagytál mindent, lakást, ingóságokat, mindent, csak vége legyen?

Figyelt kérdés
2023. dec. 14. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Megerőszakolt. Bedrogozva
2023. dec. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor rájöttem nekem nem kell egy ennyire irányítás mániás személy és inkább a cuccokat ott hagytam csak menjek el onnan
2023. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Amikor megjelent a lakásban a roma haverja és annak családja "Hát testvérem, mostantól mi is itt lakunk, különben baj lesz!".


Utána már nem volt jó ötlet visszamenni a holmiért.

2023. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem volt olyan soha, hogy meneküljek, ugyanis ha valaki már annyira elviselhetetlen, vagy annyira problémás, már jóval előtte szakítottam. Felesleges olyankor még hónapokat elszúrni rá.
2023. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Molesztált degradált alázott a főnök mert tudta hogy ugyis szükségem van a munkára. Amikor már a 3.hétvégém is sírással ment el felmondtam a nagy semmibe bölcsis gyerekkel egyedül irány a munkanélküliség.
2023. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
5-ös, én is úgy jöttem el a munkahelyről, hogy inkább éhen halok, de itt befejeztem. Mondjuk én évekig tűrtem, kiszolgáltatott is voltam kicsi gyerekkel, bár rólam 100 bőrt is le tudtak nyúzni, mert ha kellett, hajnalig dolgoztam, hogy kompenzáljam, ha beteg volt a gyerek. De amúgy is, mindent rám pakoltak, mert tudták, hogy az meg lesz normálisan csinálva. 60 órákat dolgoztam egy héten, ez sokszor éveken át rendszeres volt, betegen, covidosan is ott ültem egyszer 24 órát a gép előtt úgy, hogy pár napja még a hideg verejtéktől reszkettem és ápoltam a családomat közben. Megbecsülés nem volt érte semmi, úgy beszélt a főnök velem, mint a kutyával. Aztán egy nap megmondtam neki, hogy ma délután megkapja a felmondásomat. Nem tudtam, hova megyek, mit csinálok. Állandó kötöttség a gyerek. De azt tudtam, hogy engem innen koporsóban visznek el, ha maradok. Életem legjobb döntése volt. Lett egy munkahelyem, ahol emberként bánnak velem és a munkámat is elismerik. Na nem pénzben. De inkàbb keresek kevesebbet, viszont nyugodtan alszok.
2023. dec. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megerőszakolt.


Miután összeszedtem magam, kidobtam, végül egy bőröndnyi ruhával jöttem el - nem tartóztatott fel, halál nyugodtan üldögélt a kanapén "dolga végeztével".

2023. dec. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!