Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonévesen filmsorozatokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesen filmsorozatokban levő pasikat imádni? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Régebbi barátságaimban tapasztaltam ezt meg. (Ma már nem vagyunk barátok az illető személlyel.) A leányzó 22-23 évesen azért néz rendszeresen x és y sorozatot, mert x. és y. pasi színész hú de milyen szexi benne, ezért neki feltétlenül néznie kell. Más példa: msn-en képes elkezdeni arról beszélgetni, hogy "milyen kontextusban tapiznám le Robert Pattinsont?"


Nem tudom... azért én ezt huszonévesen már nagyon infantilisnek, éretlennek találom. Én valahogy úgy vagyok vele, hogy jobban szeretek egy hús-vér férfival valódi kapcsolatba kerülni, akit aztán testileg és lekileg is, a mindennapokban is, felnőtt kapcsolatban szerethetek.


Én most 24 vagyok, ezek régi baráti kapcsolataim voltak. Én sokat változtam, a két régi barátnőm nem. Ezért is hidegültünk el. Ők így 22-23 évesen sem akartak igazán komoly párkapcsolatot. Mindig csak a tanulás, hogy haladni kell a tanulással (ami igaz is, de akkor magánélet már nem lehet mellette?), és nem is akrtak igazán ismerkedni senkivel. Meg ez a virtuális pasi színész imádat, hogy hú de szexi (egy valós férfi helyett...), és, hogy inkább folyton a családjukkal, kistestvérekkel lennének huszonévesen is.


Én kivonódtam ezekből a barátságokból, mert nem akartam, hogy a saját személyiségem is ilyen irányban fejlődjön tovább. Mi erről a véleményetek? Hogy huszonévesen valaki a saját családjába ragad, mindig csak tanul, kapcsolatot nem akar, virtuális alakokat, meg színészeket imád? Én nem ítélem el, de soha nem tudtam őket igazán megérteni, hogy mi az oka az egésznek...


2010. okt. 28. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet pont azért ilyen mert a családjában burokban nevelték, és ezt nevelték bele h ez a jó. de persze hormonjai neki is vannak, és a tvben nézegetheti a pasikat. csak tipp, én is ismertem hasonlót, bár nem 22-23 évesen hanem 18..
2010. okt. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Robert Pattinról álmodozni nemcsak, hogy huszonévesen, de harmincon, negyvenen túl sem ritka. Sőt! Ismerek 50 év fölötti rajongóját is.

Ez nem infantilizmus.

Üdv: egy harmincas aki szintén odavan Robert Pattinsonért

2010. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, köszi. De az szerintem más, hogy egy embernek közben vannak valós, hús-vér párkapcsolatai is, és eközben felmerül benne, hogy jó pasi ez a színész, vagy ha két kapcsolat között gondolkozik, álmodozik egy színészről.


És megint más, ha valakinek csak ilyen virtuális imádat van az életében...

Bár lehet, hogy arról van szó, amit az 1. válaszoló írt. Hogy ha élő személy valamiért nem sikerül (mármint nem jön össze soha egy párkapcsolat), akkor maradnak a sorozatok színészei.

2010. okt. 28. 14:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg nem érzik szükségét egy párkapcsolatnak, ez nem jutott még eszedbe? Nem mindenkinek van ugyanakkora igénye a kapcsolatra. Ettől függetlenül a hormonok működnek, hát persze hogy akkor jobban vágynak a tévében látott színészekre is.
2010. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Abban egyetértek veled, hogy huszonévesen híres emberek bálványozásával beérni éretlen dolog. Azt viszont, hogy a "családjába ragad", meg tudom érteni olyanoknál, akiknek kistestvérük van, és itt ilyen családot említettél. Arra nem magyarázat ez, hogy miért nincs párkapcsolata vagy miért nem vágyik rá, de nehezebb elszakadnia, teljesen átértelmeznie önmagát felnőtt emberré annak, akinek a testvérei még gyerekek. Én is így jártam, legidősebb gyerek vagyok, nálam 14 évvel fiatalabb tesóm is van, és huszonévesen is igényeltem a közös nyaralást, mert úgy volt a család teljes egész. Más kérdés, hogy ettől még éltem a saját életemet is, de pl. teljesen elköltözni nem vágytam, amíg a tesóim kicsik voltak, nem akartam, hogy olyan legyek a számukra, mint egy nagynéni vagy unokanővér, aki olykor meglátogatja őket, de nem igazán ismerik egymást. Tudom, hogy ez csak egy mellékszál volt a kérdésedben, de felmerült bennem, hogy ez lehet az egyik oka a barátnőid kései érésének. És hát ezzel összefüggésben a családjukon is sok múlik, talán önkéntelenül is gyerekként kezelik mindegyik testvért. Amíg otthon lakik valaki, ezt sajnos nehéz megállniuk a szülőknek, pedig nem akarnak rosszat.
2010. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A hugom ugyan ilyen volt 25 eves koraig...a sok idetlen szappanoperat nezte es a szobaja fala az epizod meg a tudomisen milyen ujsagokbol kitepett poszterekkel volt tele...hus-ver kapcsolatai nem voltak, parja nem volt, randizni nem randizott, tarsasagba nem jart...csak tanult, neki ez megfelelt...

Aztan interneten megismerkedett egy sraccal, mar tobb mint 2 eve egyutt vannak, eljarnak szorakozni, kozos programjaik vannak es mar csak 1 szappanoperat nez...szerencsere kinotte, de ahhoz kellett az h parja legyen...es huszonx evesen abszolut nem normalis h idiota sorozatok szineszeiert legyen oda vki...

2010. nov. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!