Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik fanszőrzet fazon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fanszőrzet fazon a leggyakoribb?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a leggyakoribb fanszőrzet fazon manapság? Ki milyennel találkozott eddig? Esetleg milyet hordasz? Pl. természetes, csak bikinivonal mentén, középen egy csík (lányoknál), csupasz...


Kérlek titeket, kort és nemet írjatok!

Volt egy kis vita a baráti körben erről, kíváncsi vagyok a válaszokra.

Köszi.


2010. okt. 27. 17:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nők legyenek csupaszok mindenhol, a pasik meg ne szenvedjenek a visszanövő, szúró szőrszálaktól?

Félre értés ne essék, én vissza vágom rövidre, a pasiknál is szeretem, ha szőrös a lába meg egyáltalán: szőrös. De legalább ne legyen egy elvárás úgymond a nőkkel szemben, hogy a frissen gyantázott, babapunci az ideál (sok helyen olvastam, hogy szinte irtóznak a pasik a kilógó kisajkaktól), és ezt 30 éves korig elég sok pasi vallja. Hihetetlen, hogy milyen kisfiúk szaladgálnak a személyi igazolványukon 1980-1990 születéssel.

(És ha itt járunk, lassan már az is "elvárás", hogy a nő hüvelyesen és gyakran élvezzen el. Nekem 5 pasim volt, különböző személyiséggel és gyakorlattal mégsem sikerült nekik sehogy sem örömet okozni. És ilyenkor a lusta, a problémákat megmagyarázó tudósok, hülye pasik ilyen nőkre mondják, hogy "frigid". Csak gratulálni tudok.)


Egy véleményező nő

2010. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!