Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik fanszőrzet fazon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fanszőrzet fazon a leggyakoribb?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a leggyakoribb fanszőrzet fazon manapság? Ki milyennel találkozott eddig? Esetleg milyet hordasz? Pl. természetes, csak bikinivonal mentén, középen egy csík (lányoknál), csupasz...


Kérlek titeket, kort és nemet írjatok!

Volt egy kis vita a baráti körben erről, kíváncsi vagyok a válaszokra.

Köszi.


2010. okt. 27. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem csupasz, de néha hagyok egy vékony csíkot.

19/L

2010. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem manapság a csupasz a legelterjedtebb. (Mondjuk ha a 14-30 éves korosztályt nézzük)

De én csak bikinivonalat gyantáztatok és rövidebbre vágom. Barátomnak is jobban tetszik így, én meg legalább nem szenvedek a szőrtelenítéssel.

2010. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Változó,általában csupasz,de ha "rohanásban vagyok" akkor bikinivonal mentén,a többi pedig nagyon rövid.

a vékony csík,valahogy sose sikerült normálisan.

28/N

2010. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerült a vékony csík, pedig próbálkoztam, ezért csupasz. 17/L
2010. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A párom kimondottan kéri, hogy ne legyen csupasz, mert az borzasztó kislányos, nem tetszik úgy neki (eleve babapuncim van). Ő azt szereti, ha minél többet hagyok a tetején, akár szélesebb csík, háromszög... az az én hangulatomtól függ. Mindez persze szépen nyírva :) Lent meg természetesen borotválva.

21/L

2010. okt. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én kb. az egészet 1 cm-re vágom. Semmi borotva vagy ilyesmi (nem szereti, ha szúrja a száját, én meg nem szeretem, ha nő vissza és szúr).

Látszik a puncim alakja, de mégse babacsupasz. Az gusztustalan.

24N

2010. okt. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gusztustalan a csupasz punci. Nekem bejön.

Én rövidre nyírom, mert csupaszon nem lenne férfias.


27F

2010. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A csupasz a legnépszerűbb, főleg általános iskola alsóban. :)


Én időnként rövidre vágom, ne bozontosodjon, de egyébként nem csupaszítom.

2010. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mikor milyen kedvem van... Van amikor csak bininivonal, többi rövid és nő amíg le ne borotválom... Van amikor leborotválom teljesen csupaszra... Van amikor kis csíkszerűséget (mert sose jön össze) hagyok meg...

Ha lesz barátom, akkor pedig az ő "szájíze" (ez sem erotikus, áá) szerint. :)


17L

2010. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát lányoknál valsz a csupasz a leggyakoribb.

fiuknál meg kitudja... én nem borotválom csak rövidre vágom... de haverok se borotválják, akivel legalábbis már beszéltem erről... szal fiuknál sztem az ollóval kordában tartott lehet a leggyakoribb

2010. okt. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!