Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők azért nem húznak jobbra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azért nem húznak jobbra, mert cigány vagyok?

Figyelt kérdés

ápr. 1. 22:34
1 2 3 4
 31/38 Rudolf Reichenberg válasza:

27-es, az hogy jön ide, hogy te szőke vagy? 🤦🏼‍♂️

Kezeltesd magad, de sürgősen...

júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
ugy jon te szerencsetlen ahogy az jott hogy en miert idegenkedem a szinesboru ferfiaktol. ezert irtam ha valaki azert idegenkedne tolem mert en meg nem vagyok sotet boru hanem szoke es feher boru engem egyaltalan nem zavarna. akkor nem ertem hogy oket miert zavarja ha mas fajtaju emberek nem akarnak beloluk tarsat valasztani. van aki vallasi alapon tagad meg parvalasztast, van aki race alapon van aki azonos nemu alapon. en race alapon mert rasszista vagyok ha igy tetszik EZERT NEM KIVANOK SEMMIFELE KAPCSOLATOT foleg nem romakkal.
júl. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
kedves Rudolp nem kaptam semmifele jelentest, talan azert mert jogom van a velemenyemhez. mellesleg ha toroltek volna amit irtam az nem valtoztatott volna a hozza allasomon. egyebkent a PARVALASZTASROL volt szo kizarolag. azt hogy munkahelyen kikkel dolgozik valaki vagy milyen nemzetisegu , szinu orvos kezeli vagy tanar oktatja nem tartozik a PARVALASZTAS KOREBE. es itt kizarolag errol volt szo. arrol hogy ki lenne hajlando roma part valasztani. EN AZOK KOZE TARTOZOM AKIKNEL EZ KIZARO OK. mehetsz teheted a kovetkezo jelentest is;-))))))
júl. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 Rudolf Reichenberg válasza:

Már megint kezdi... 🤦🏼‍♂️

Nem az volt számomra a bicskanyitogató, hogy nem választanál romát párodnak, hanem, hogy ilyen ok miatt.

júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
mondjam hogy Muszlimot meg kevesbe valasztanek??? vagy arabot vagy negert peldaul? csak idegeskedj rajta nyugodtan ez engem nem befolyasol semmiben.
júl. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Rudolf Reichenberg válasza:
Nem idegeskedek ezen, ez csak a te elképzelésed. Amikor egy véleményt mondok, az nem idegeskedés. Németként azt veszem észre, hogy a magyarok legtöbbje rasszista, közben liberálisnak mondják magukat. A nagy frászt, van hova fejlődni e tekintetben. Középkori gondolkodásotok van, pl: a suba a subához, stb... Nektek mindig általánosítani kell egyes népeket, ez gyűlölködés. Európa legrosszabb társadalma, ezért nem vagytok ti versenyképesek...
júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
en ugyan Magyarorszagon szulettem de 1987 ota Australiaban elek a ferjemmel egyutt. Nincs kulonosebb kapcsolatom sem Mo gal egyszer voltam ott latogatoban 24 evvel ezelott. az ausztralok is rasszistak meghozza nem is kicsit ugyhogy az en szemleletemmel egyaltalan nem tunok ki kozulok, de ha egyedul lennek ezzel akkor is vallalnam barmikor es barki elott.
júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
engem aztan nem izgat Magyarorszag versenykepessege elhiheted, ahogy nem erdekel a politikajuk sem. Nekem mar regota csak szulofoldem de nem hazam Magyarorszag. Ez az orszag tobbet adott nekem minden teren amiota itt elek mint Mo az eletem elso feleben. azert jarok magyar forumokra mert kizarolag itt tudok irni magyarul mert beszelni keveset beszelek, nincs is kivel de nem szeretnem elfelejteni sem az irast sem a beszedet.
júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!