Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a férfiak a Tindere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a férfiak a Tinderen kis túlzással, minden nőt jobbra húznak?

Figyelt kérdés
Hallottam már erről, és én is erre gyanakszom azok után, hogy sok férfi nem ír, miután párok lettünk..

2022. márc. 22. 20:49
A kérdező szavazást indított:
Igaz
Nem igaz
25 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

Nem. Tinder insights alapján állítom, hogy kb. 50% a like rate. Egy átlagnál kicsit jobban kinéző faszi kb. 1-2%-os match rate-re számíthat.


Ezzel szemben nőknek a férfiak 1% tetszik csak és kb 50-60%-os match rate-tel számolhatnak. Valamiért mindezek ellenére nők jó ha a harmadának, felének visszaírnak chat üzenetre.


Csak kis elemű minta alapján állítom, de az alapján nők sokkal többet randiznak és sokkal több alkalmi szexuális kapcsolatuk is lesz. Ez úgy lehet, hogy a nők férfiak egy kis (ugyanazon) halmazából válogatnak.


Forrás: Tinder insights + Reddit

2022. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Micsoda hiteles forrás :)
2022. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Az én ismeretségemben a férfiak 50%-a, akiről tudom, hogy tinderezik/tinderezett, az egy kávé mellett jobbra húzta reggel az összes csajt, akit x idő alatt tudott válogatás nélkül, aztán a matchek közül szelektált. Az egyikőjük mesélte is, hogy akkor hagyta ezt abba, amikor pár nőnek öltözött férfival is összerakta 😂😂.
2022. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

#3


Az elég rossz stratégia egyébként. Kevés publikus információ érhető el a Tinder belső algoritmusáról, ahogy az ellenkező nem deckjébe sorolja be a profilokat ill. az ún. ELO score-ról sincs sok infó (cég volt alkalmazottaitól lehet pár dolgot tudni csak), de az tény, ha mindenkit jobbra húzol, előbb-utóbb a platform shadow bannol, mert valószínűleg spam profilnak néz. Eleve nincs nagyon olyan, hogy mindenki tetszik neked...


A nemzetközi konszenzus az, hogy igenis válogatni kell. Férfiak pedig soha nem nyomhatnak pl. unmatch-et, mert arra platform büntető pontot oszt (l. ELO score) és abból is hamar shadow ban lehet. Nők ezzel szemben sose kapnak büntetést/hátrasorolást.

2022. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Nem. A disznókat, látens transzikat és cigányokat elég könnyű kiszűrni, ők mennek balra. :)
2022. márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként meg:


40-es nő, teljesen átlagos találati aránnyal, egy szép fiatal lány egy nagyságrenddel jobbat tud:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


További források:

https://www.youtube.com/watch?v=DZTIbHIsIYw

https://www.youtube.com/watch?v=jPuQ1Wjd2Rk

[link]

Itt pedig a commentek alapján ítélkezzetek, a legtöbb jóképű srác, aki ezt megosztotta (saját bevallás alapján, meg persze a számaik alapján): [link]


Viszonyításképp én ronda faszi vagyok, nekem 0 match-em volt több ezer like mellett (túl szép lányok és insta kurvák balra mentek, mert azoknál aztán végképp nincs esélyem).

2022. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

40 felett vagyok, szóval lehet, hogy nem releváns a tapasztalat. Átlag 100-ból három-négy nő ment jobbra, a regisztrációt követő első napokban még talán valamivel több.

Volt, hogy majdnem egy hét is eltelt az én jobbra húzásom és a match között, olyankor már általában benne voltam több beszélgetésben is, emiatt felesleges lett volna még egy újba belekezdeni. Ilyenkor nem írtam, de törölni sem akartam, mert tényleg vonzónak gondoltam, csak hát "elkésett".

2022. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!