Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lenne sikere egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne sikere egy ilyen profilnak tinderen? 🙂

Figyelt kérdés

Manapság már mindenki BMW-el, Mercivel, diplomával és pénzzel pózol. Veszek egy ló maszkot, kimegyek a szakad suzukival(ami kicsit retkes) a határba, viszem a legalacsonyabb iskola végzettségemnek a bizonyítványát(8 általános). Pizsamába és kismamuszba, 8 susurol a bizit a kezembe tartva bepozolok a paripa mellé. Aztán viszek még egy drónt is, hogy fentről is legyen pár távolabbi kép.


Aztán még fogok egy poharat és beldofok egy szívószàllat, poharra meg rafirkantom, hogy "fenszi kávé". Háttérbe meg ott lenne a suzuki, hogy látszódjon nem szaral gurigázok.


2022. márc. 13. 07:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

A vicces fiúkat kedvelő fiatal, tapasztalatlan lányokkal lenne sok matched.

Aztán ha a randik folyamán kiderül, h a radik alatt is csak ezt a színvonalat tudod, h akkor meg lenne sok unmatched.

2022. márc. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Lopom az ötletet.
2022. márc. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 nemaRendőrség ***** válasza:
35%

[link]

Ha így nézel ki hozzá akkor hajrá.


Amúgy veszteni nem tudsz semmit

2022. márc. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Áh, nekem rejtett kockáim vannak.🤣
2022. márc. 13. 09:50
 5/14 A kérdező kommentje:
De arcra hasonlítunk. 😁
2022. márc. 13. 09:51
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem érdemes rápróbálni. xD

A lényeg a humor és a kreativitás, meg az (ön)irónia, szarkazmus eszközölése a trendekkel szemben! Biztos lesznek olyan csajok akiknek tetszeni fog. :))

Pont ez a lényeg, hogy hasonlót vonzol be. :))


Én drukkolok! 🙃

2022. márc. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

(Amúgy itt már kiégtem: Aztán még fogok egy poharat és beldofok egy szívószàllat, poharra meg rafirkantom, hogy "fenszi kávé". Háttérbe meg ott lenne a suzuki, hogy látszódjon nem szaral gurigázok.")

😂😂😂

2022. márc. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem lenne sikeres. Én bírom a vicces pasikat, és nem bírom a fancy pózereket, de ez nagyon erőltetett humor.
2022. márc. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8%

Azt ird a poharra, hogy szarbassz....



37F incel

2022. márc. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
98%
“Sose nyomd fullba a kretént.” Ha a teljes full előtt még meg tudsz állni, es átdordítos magad jófejségbe, talán még be is jöhet. Bár a komoly nők csak így is forgatni fogják a szemüket.
2022. ápr. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!