Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők azért nem húznak jobbra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azért nem húznak jobbra, mert cigány vagyok?

Figyelt kérdés

ápr. 1. 22:34
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
20, ez igaz lehetne, ha lenne arra ideje az embernek, hogy minden szembejövőnek megadja az esélyt. Ha baráti, vagy munkatársi kapcsolatról lenne szó, mélyen egyetértenék, ott kizárólag a jellem a lényeg és van is idő ismerkedni. De, a párkeresés nem ez a kategória.
ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk, ha nem látjuk a profilodat (nem látjuk, hogy milyen képed van fent, hogy van kitöltve a profil) és hogy te milyen nőket húzol jobbra?


Egyébként nekem pl. a fehér, világos bőr tetszik. Valószínű egy sötétebb bőrű embert balra húznék, de nemcsak akkor, ha roma, hanem akkor is pl., ha olasz vagy spanyol vagy arab vagy fekete vagy éppen egy szoláriomozó magyar fehér. De ez csak egy példa. Más félhet a romákkal kapcsolat negatív sztereotípiák és tapasztalatok miatt, megint másnak meg egyszerűen mint ember nem vagy szimpatikus.

ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
61%
alapbol viszoygok toluk. ha megismerkedtem volna egy vonzo fiuval de kiderulne hogy ci... azonnal szakitanek vele. de ha latszik is rajta akkor meg eleve kizart. ugyanugy mint barmelyik szines boru ferfi.
ápr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 Rudolf Reichenberg válasza:
#7 Aha...
júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 Rudolf Reichenberg válasza:
#23 Te hogyan viselnéd, ha valaki így állna hozzád?
júl. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
23. Te ferfi vagy es elmebeteg.
júl. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
50%
No vagyok (23) es egesz eletemben irtoztam a szinesboru ferfiaktol. Rasszista vagyok ha ugy tetszik es ezt barmikor el is vallalom. en legalabb ki merem mondani nem ugy mint sokan masok. Enb szoke es feher boru vagyok ha ezert nem tetszenek valakinek az egyaltalan nem bantana, mindenkinek joga van a sajat izlesehez es velemenyehez. az hogy manapsag bizonyos dolgokat nem lehet elvallalni (vagy nem merik elvallalni) az azert van mert zavarja oket ha masok valamilyen modon elitelik ezert. engem soha nem zavart, mindig megvalogattam a tarsasagomat valoszinuleg azert mert regi nemesi csaladbol szarmazom es a mi csaladjainkban nem volt szokas az ilyen tipusu keveredes. Ma mar nem mindenki tartja ezeket a hagyomanyokat , lasd az angol kiralyi csalad peldajat, de ez nem jelenti hogy nekem ne lehessen mas a velemenyem. Nemcsak bizonyos szinu de bizonyos nemzetisegu embereket is elkerultem es nem kivantam semmifele kapcsolatot tartani veluk. egyebkent ahol en elek nagyon sok hasonlo gondolkozasu ember van, ezert idonkent rank sutik hogy rasszista nep vagyunk. Az olyanokat mint en ez nem zavarja tehat nincs szamunkra jelentosege.
júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
nem 23 eves vagyok hanem a 23 as hozzaszolas volt az enyem.
júl. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 Rudolf Reichenberg válasza:

27-es, tehát náci vagy! :DD

A válaszod alapján rohadtul felsőbbrendűnek gondolod magad más emberekkel szemben. Azt is lenézed te, aki cigány származású és tanult, mert ismerek olyat, aki egyetemen oktató, mert odáig eljutott. Nem az a baj, hogy nem lennél cigánnyal, csak az, hogy ennyire megveted őket és a színesbőrű embereket.

Biztos kaptál egy jelentést, mert én voltam az, au revoir! :D

júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 Rudolf Reichenberg válasza:
29-es vagyok, még annyit mondok, hogy a 21. században élünk, senkinek sem kötelező betartani a hagyományokat, mert mindenki szabadon szerethet mindenkit bőrszíntől, nemi identitástól függetlenül!
júl. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!