Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek olyan esetben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek olyan esetben, ha valaki a világ végére utazik a társához, hogyan kéne felosztani az anyagiakat?

Figyelt kérdés

Pl. ha én nőként magam veszem a repjegyet (csak oda 300.000ft),

Akkor pl. fizettem a munkavizumomat+az ezzel együtt járó nyelvvizsgát (ez olyan 250.000 volt együtt), hogy a barátomhoz költözzek, és ő pl. nem kér lakbért vagy pl. rezsit sem fizetek (saját háza van, viszont elég nagy hitelt vett fel, olzan 240 millio ft atszamolva, szoval a havi törlesztője magas).

Ugyanakkor napi szinten pl. főzök és én vásárolok be 90%-ban (ami itt elég drága).

Ha étterembe megyünk egyszer ő fizet, máskor én, ugyanígy pl. programoknál is, ha pl. jegyet kell venni.

Szerintetek ez így korrekt?


ápr. 1. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább fizetnék mindent felesben, és a házi munkát is felesben végeznénk.
ápr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Amit lehet, felesben fizetnék. A házra ő vette fel a hitelt, abba nem szállnék be. A rezsi felét fizetném, normál kapcsolatban nem kellene lakbért kérnie, hiszen a barátnője vagy, nem csak a lakótársa.
ápr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!