Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netes randi, miért van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes randi, miért van ez?

Figyelt kérdés
love.hu-n fent vagyok, írogatok lányoknak, de egyik se ír vissza pedig nem vagyok ronda gyerek ... mi a fenét csinálhatok rosszul? :D:(
2010. okt. 26. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Ne a neten ismerkedj.
2010. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:/
2010. okt. 26. 13:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a lányok a neten azthiszik, hogy egy boltban vannak, ahol válogathatnak, és ha az ami megtetszik nekik mégsem jó, akkor majd visszatérnek a kevésbé megfelelő, de azért jobb híján megfelelő áruhoz.


Nem fogják fel, hogy a szerelem "piacán" mindenki alkalmi vétel.

2010. okt. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

A lányok teljesen másképp gondolkodnak, mint mi. Nem az érdekli őket elsősorban, hogy hogy nézel ki, hanem az, hogy mit és hogyan írsz. Nekem eddig még mindenki (!) válaszolt, pedig képem sincs fenn.


Javaslom, hogy keress utána, rengeteg dolgot lehet találni az interneten ebben a témában.(Javarészt angol nyelven.)

2010. okt. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"Nekem eddig még mindenki (!) válaszolt" - Ez nagyon jó statisztika. Igazából hogy megy az ismerkedés?
2010. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Linkelj képet :)
2010. okt. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg rosszak a nyitóleveleid, ami jelen kérdéskiírásod stílusa és szerkesztettsége alapján nem is meglepő. Művelődj, ismerd fel a hibáidat, és korrigáld őket:


[link]

2010. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
(Ha bejött a link, kicsit görgess lejjebb, a rád vonatkozó rész a tévhitek után kezdődik.)
2010. okt. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lehet,hogy csak te gondolod azt,hogy nem nézel ki rosszúl.vagy nyálas képet raktál ki,és te azt gondolod jól nézel ki rajta.
2010. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"nem vagyok ronda gyerek"

szerintem meg de.

2010. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!