Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék újra bízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék újra bízni a lányokban?

Figyelt kérdés

a kérdés magáért beszél. nem arról van szó, hogy egy lány visszaélt a bizalmammal, hanem arról hogy eddig minden lány, akivel dolgom volt csak hülyített engem.

hozzátenném hogy nem vagyok egy csajozós típus, ráadásul eddig mind "rendes" lányoknál próbálkoztam be, akikből ki sem néztem volna.

jobban szeretném, ha egy lány akár bunkón, akár nem "nem"-et mondana, de azt már nem bírom hogy igent se mondanak, nemet sem mondanak, egy ideig ismerkedünk, aztán szó nélkül eltűnik, vagy ami még rosszabb el sem tűnne hanem folytatja a hülyítést addig amíg el nem fogy a türelmem.

a legutóbbi lányba is sikerült nagyot csalódnom, miután mondta hogy ilyen meg olyan szimpatikus vagyok neki, meg stb. de valahogy mégis eltűnt az életemből. írtam neki egy emailt, de annyi nem vagyok hülye, ha akarna valamit válaszolt volna rá...

most már ott tartok hogy kezdek félni, ha megismerkedek egy lánnyal, és elkezdünk ismerkedni, mert sajnos eddig hülyítésen kívül még nem volt szerencsém lányokkal.

szerintem ezzel játszották el a bizalmam megmaradt morzsáit.


így leírva és visszaolvasva a történetet tényleg hihetetlennek tűnik, meg túlzásnak. pedig igaz.


kérdésem inkább azokhoz szól akik hasonló cipőben járnak/jártak, hogy oldották ezt meg?

már nem hiszek abban hogy találni fogok egy rendes lányt, épp elég rendes lánynak kinéző nő vert át engem..


de mindenki válaszát szívesen veszem, esetleg ha lenne itt is olyan lány aki ilyesmi játszmákat játszik akkor megkérdezném tőle, hogy mi a jó benne? a játék végén miért nem lehet elmondani hogy "bocs nem akarok semmit sem tőled!"? vagy ami még jobb lenne, miért nem lehet ezt a legelején elmondani?


22F


2010. okt. 26. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
A nők sajnos ilyenek, nem merik a szemedbe mondani, h nem kellesz nekik, mert csúnya vagy. Fenn akarják tartani azt az illúziót, h nem a külső a legfontosabb nekik. Ha tudsz vmit előnyödre változtatni a kinézeteden, tedd meg! Ha nem, akkor ezután is csak hülyíteni fognak.
2010. okt. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hallottam már olyan férfiakról, akiknek azt mondják hogy "nem" vagy "legyünk csak barátok". én semelyiket sem kaptam még.


kinézetemről: átlagosan nézek ki, öltözködésemmel és a hajammal sincs probléma.

2010. okt. 26. 09:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Túl rendesek voltak ezek a lányok, annyira, hogy fltek színt vallani.

Nyugi, ha engem találtál volna meg bíz'isten megmondtam volna a második randin hogy az elsőn is akár hogy nekem nem bejövös a dolog. Én őszinte vagyok, nem húzom az időt.

Lehet hogy annyira nem vagyok rendes:D

26.L

2010. okt. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Simán csak peches vagy nem minden lány ilyen, persze vannak ilyenek is és ezek simán csak tudják, hogy tudnak szerezni jobb palit is. Olyat kell keresned aki már régóta próbálkozik és nagyon megbecsüli azt a palit aki őt választja.azok a nők akik hanyagolva vannak sokkal többet tudnak adni mint az ilyen libák;)
2010. okt. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves 09:49!

Miért ne lennél rendes?

Mert nyílt lapokkal játszol és őszinte vagy?

Hogy nem sumákolsz és nem játszadozol?


ha nem bántóan mondod, hanem úgy hogy közben emberszámba veszed a másikat, akkor teljesen normális vagy!

2010. okt. 26. 11:32
 6/9 A kérdező kommentje:

09:56: igen ám, de a lányok nem szoktak ilyenekkel dicsekedni hogy "régóta nem sikerült rendes srácot összeszednem", és a homlokukra sem írják ezt ki... :P

akkor honnan tudhatnám meg. tipp?

2010. okt. 26. 11:34
 7/9 anonim ***** válasza:

9:49-es

Akkor lettek volna túl rendesek, ha az elején elmondják, hogy mi a helyzet, és nem hülyítik az illetőt.


Amúgy a kérdésre válaszolva, a nőkben nem lehet/szabad megbízni. Az összes hideg, számító, érzéketlen szemét. Amint az ember egy kicsit is megnyílik előttük, vagy rendes, segítőkész, kihasználják, megcsalják.


Legyél, lekezelő és gyökér, akkor majd kellesz nekik!

2010. okt. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na ha valaki lekezelő lett volna velem akkor nem érdekelt volna az biztos.amúgy ilyen szégyenlős, magányos csajokat főleg társkeresőn lehet találni,én is azért mentem annó fel rá mert már kétségbe voltam esve, de igazából ebből nem lehet tippet adni,egy biztos discóban ne keresd:D
2010. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves Askim!

Zömében társkeresős rendesnek mondott, magukat annak mutató lányokról van szó.

Nem bulizósokról, nem partyk*rvákról, nem topmodellekről.

2010. okt. 27. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!