Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy tudjak bízni?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy tudjak bízni?!

Figyelt kérdés

Most voltam kilencedikes, és van egy kis gondom...

Harmadik osztálytól egészen 8.-ig megkeserítették az életem az osztálytársaim... Folyamatosan engem bántottak, minden gúnynak év voltam a céltáblája... Nem vagyok annyira kövér, inkább azt mondanám, hogy van mit fogni rajtam (de egészséges körülmények között!!) és volt egy csak, aki nálam 3-szor kövérebb volt! Ő mindenkit úgymond "erőszakban" tartott, hogy őt csak szeretni lehet, és egy rossz szót sem lehet róla mondani, aki pedig azt tette, azt igencsak kiközösítették!! Ezzel a csajjal különösképpen nem is volt sok összeveszésem, viszont ott voltak még a fiúk!! Volt egy "főmenő" gyerek, aki állandóan beszólt, lenézett, kicikizett, nyilvánosan megalázott mások előtt!!! Ez teljesen betett az önbizalmamnak, így a fiúzásnak is... Egyszerűen nem tudtam beszélgetni a fiúkkal, mert mindig azt hittem, hogyha nevetnek, akkor azon nevetnek, hogy én milyen "ronda" vagyok, és milyen szerencsétlen!! :( Azóta, mióta elkezdtem a 9.et, azóta valamit javult a helyzet, már nyitottabb lettem a fiúkkal, és volt is olyan fiú, aki szeretett volna komolyabb dolgot (kapcsolatot) és én a történtek miatt nem mertem belemenni. Egyszerűen nem tudom, hogy miért, de még a most megismert, aranyos, kedves, jófej srácokban sem tudok megbízni... Tudnátok valamit ajánlani, hogy hogyan tudnék megbízni bennük???! :S Előre is köszönöm!!


2011. jún. 21. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az hogy hogy? Ha a sunádat akarja akkor valszeg nem tart rondának. Logikus.
2011. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző, gyökér vagy.

Kérdezőnek pedig, próbáld elfelejteni az eddigi dolgokat. Nekem is volt hasonló egy darabig, de túltettem magamat rajta és meg érte. Néha-néha előjönnek régi dolgok, de ez előfordul. Azóta már lassan másfél éves kapcsolatom van.

Igaz, én fiú vagyok, de azért sok sikert:)

2011. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Figyelj! Ez mind tök fölösleges. Ha ez az egész a külsőd miatt történt veled ANNO akkor ez van kész ez volt már nme tudsz változtatni rajta, de most új közegben vagy újak az emberek, és nem mindegyik olyan borzasztó mint amilyenekkel te találkoztál. Elsősorban azért nem tudsz bízni bennük, mert elveszitetted az önbizalmadat amit te is leirtál. Első dolgod hogy vissza szerezd. Állj a tükör elé nézegesd magad, fogsz látni egy két dolgot ami majd nem tetszik... és ha látod, tenni is fogsz érte.

Ha lusta vagy és nem tornázol vagy egyebek. akkor fogadd el magad úgy ahogy vagy ! ez is egy fontos szempont...!

Na a fiúkat hibáztasd azért mert voltak kretének az életedben. Nyiss feléjük és bízzál.. nem tudsz pofára esni ha nem kockáztatsz és nem tudsz örömre találni... úgyhogy merj bízni csak ennyit tudok mondani.. :)

JA és ami fontos... MINDENKI ÚGY SZERESSEN AHOGY VAGY, NE VÁLTOZZ MEG SENKI KEDVÉÉRT SEM. :)

2011. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!