Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem a fiút, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a fiút, miért viselkedik igy ha nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel nagyon de tényleg nagyon jól kijövök mintha 100 éve ismerném,nem rég lett vége mindkettönknek egy hosszu kapcsolatnak,és megbeszéltük h nem akarunk kapcsolatot...elmentem hozzá elöször hétvégén filmezni :P persze jót elbeszélgettünk,meg csókoloztunk és annyira jól éreztem magam vele,persze elötte megbeszéltük h akármi történik diszkréten kezeljük a dolgot,vagyis h ne tudjon senki semmit...

Másnap összefutaottam vele a városba bulizás elött és kicsit sokat ittam és megpusziltam a száját,meg éjjel irtam neki h hiányzik :S

Ma meg irta h meglepte h azt irtam neki,és fél h ez az egész ahhoz fog vezetni h belezugok vagy esetleg beleszeretek,mert mondta h ö nem akar megbántani...

Megbeszéltük h lehet h megint filmezünk hétvégén ha nem lesz olyan hasonlo dolog h szájrapuszilom nyilvános helyen.

Félek h nagyon sőőőt tulságosan is megkedvelet,de nem akarok bele szeretni,habár az érzéseinket nem tudjuk irányitani,de ö olyan figyelmes és kedves velem...

Mit gondoltok miért viselkedik igy h senki se tudja meg? a volt barátnöje miatt,mert nagyon joban vannak még,szerintem lehet még szereti de nem biztos,de néha félreérthető helyzetekben vannak...

Vagy csak szégyel? nem értem...


2010. okt. 24. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy nem akar tőled semmit. Vagy legalább is egyenlőre. Lehet az is, hogy még szereti az ex-et. Ha nemrég szakítottak lehetséges. Vagy nem bánná, ha újra összejönnének. Ha így van ebbe te belezavarsz. Ne erőltesd, inkább várd ki mi lesz a vége.
2010. okt. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben,kössz h irtál :)
2010. okt. 24. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondta neked, hogy nem akar kapcsolatot. Ennyi a lényeg. Tetszel neki az biztos mert másképp nem akarna veled filmet nézni meg csókolózni :-) De mivel most lett vége a kapcsolatának nem akar újat, egyszerűen csak jól érzi magát veled és szeret veled lenni, kötöttségek nélkül. Neked ez vagy jó így vagy nem. Ne írjál neki sms-t ne beszéld ki, hogy te meg ő együtt vagytok néha néha. Adjál neki egy kis időt és magadnak is. De ha úgy érzed, hogy neked ez így nem jó akkor mond el neki, mert te megégethetett magad ebben a kapcsolatban. Gondold át hogy mit szeretnél. Te döntésed. :-)

De semmi nem bizonyíték hogy egyszer talán úgy gondolja hogy akkor na most járjatok. Lehet soha nem akar majd rendes kapcsolatot veled. Te tudod, hogy megéri e az a pár óra hossza vele, mikor filmet néztek és elcsattan egy két csók, és utána meg mikor találkoztok mit ha mise történt volna. Mérlegelj és döntsél !!!

2010. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :))
2010. okt. 26. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!