Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt gondoljátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt gondoljátok, hogy a kislányos testű/arcú nők csak a pedofiloknak jönnek be?

Figyelt kérdés

Pl. Clark Dao, 25 éves vietnámi youtuber:


[link]


Ő egyébként azzal flekszel a YouTube-on, hogy annak ellenére, hogy full lapos, mennyire el tudja magát fogadni. Mennyire fontos az elfogadás, stb...

Másrészt ha Clara csak a pedókat vonzza, akkor miben reménykedhet a társkeresés területén? 😅


febr. 8. 15:11
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

#20


Olvastam arról, hogy aki pedofil, az bizonyos szavakat is használ, pl. azt mondja a gyerekre, hogy "ártatlan". Ez egybevág azzal, amit te írsz.

febr. 8. 16:06
 22/28 anonim ***** válasza:
#20 Kb ugyan azt írtam, csak hülyén fogalmaztam. Akkor minden ami gyermeki külsőre és belsőre is. Szóval ja nem kell ide keverni a pedofíliát. Sosem gondolkoztam mélyebben el rajta.
febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Valamiért a vékonyat hiszitek kislányosnak, de miért? Engem egész életemben, mikor kifejezetten kövér voltam, akkor is fiatalabbnak néztek. 18 évesen 13-nak, 29 évesen 18 alattinak. És mindig akkora mellem volt majdnem, mint a fejem.


Ha vonzódott volna hozzám 10 évesen egy felnőtt férfi úgy, hogy C-s kosarat hordtam, és menstruáltam, akkor az mi? Pedofil, mert 10 vagyok, vagy normális férfi, mert érett vagyok?


Még két dolog: szerintem maga a gyerekekhez való vonzalom is beteges. Ha nem is szigorúan vett pedofil. De mondjuk 22 éves vagyok, ismerkedem egy 24 éves férfival, aki 15-nek hisz, és mikor kiderül, hogy 22 vagyok, csak a korom miatt otthagy. Eléggé Clint Eastwoodosan összehunyorított szemekkel néznék arra, aki ilyet csinál.


A másik meg... a szerepjáték sem pedofília, de amikor a pasas arra izgul, hogy te felnőtt nőként két copfba kötöd a hajad, felveszel macis kisruhát, mint az ovisok, színezel és selypítve beszélsz... az is eléggé érdekes, és megértem, hogy ha a laikus lepedofilozza.

febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
A posztban szereplő csajszi NEM néz ki kisgyereknek. Szóval akinek bejön, az nem pedo.
febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Night clubban dolgoztam. A 12 evesnek kinezo tancosert nemcsak ven bakkecskek voltak megorulve, hanem fiatal legenybucsus egeszseges fiuk. Nekik ugyanugy tetszettek a bogyos krvas nok is, de benne ezt a hamvas viragszalsagot szerettek. Ugyanaz a ferfi, szoket, feketet, kislanyost, asszonyost is vonzonak tartott, de attol meg nem barkit.
febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"A 12 evesnek kinezo tancosert nemcsak ven bakkecskek voltak megorulve, hanem fiatal legenybucsus egeszseges fiuk."


Szerintem nem a night clubbos mondja meg, mi az egészséges.

febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

#25 de mit nem értetek azon, hogy a 12 évesnek kinéző, de nem annyi idős nőre bukó pasik sem pedofilok. Nem védeni akarom őket, de ne ragasszunk már bélyegeket háttértudás nélkül emberekre. Egyszerű wikipédia keresés eredménye: Pedophilia is characterized by a sexual attraction to prepubescent children aged 3 to 10, corresponding to stage 1 of the Tanner Scale.[22][32]


Magyarul: az a pedofil, aki (főleg) 3-10 éves gyerekekre izgul. Egy pedofilnak már egy 12 éves is lehet túl idős. Nemhogy felnőtt nők. De persze pedofilozzunk le mindenkit, aki vékony fiatal nőkre bukik. Mert akinek bejön egy 18 éves, annak egy 3 éves is, nem? Fck logic…

febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A természetesen szép, “kislányos”, ártatlan arc, tiszta tekintet bejön az idősebb korosztálynak én azt vettem észre. Amíg van aki 18 évesen úgy néz ki, mint egy kiélt 30 éves. Szerintem is akkor már inkább a természetes kislányos jobb. De az gàz amikor a 18-20 évesekre gerjednek az 50-60 éves pasasok, valahol mindben ottvan ez a “pedofil hajlam” vagy nem is tudom ezt minek nevezzem.
jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!