Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt gondoljátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt gondoljátok, hogy a kislányos testű/arcú nők csak a pedofiloknak jönnek be?

Figyelt kérdés

Pl. Clark Dao, 25 éves vietnámi youtuber:


[link]


Ő egyébként azzal flekszel a YouTube-on, hogy annak ellenére, hogy full lapos, mennyire el tudja magát fogadni. Mennyire fontos az elfogadás, stb...

Másrészt ha Clara csak a pedókat vonzza, akkor miben reménykedhet a társkeresés területén? 😅


febr. 8. 15:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
8%
#10 Van aki 12-13 évesekre izgul. Nem mindegyik óvodásokra..De mindegy. 9-es vagyok.
febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
74%

#11 akkor sem ugyanaz a két dolog. Egy pedofil nem bukik felnőtt nőkre, akkor sem, ha alacsony vékony törékeny alkatok. Quora oldalon egy szexológus válasza hasonló témában: A pedophile is a person who is attracted to prepubescent children, specifically ages 6–10. The only way one can be a pedophile—and remember that you cannot become a pedophile, as it's innate—is if they're attracted to children within the age range of 6–10.


A pedofilok gyerekekre buknak. Pont. Amúgy én kb. 25 éves koromig nagyon vékony voltam és alacsony is, de kikérem magamnak, hogy ezért bárkit lepedofilozzanak, akinek akkor tetszettem. Legyen már eszetek😅

febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
89%

Ezzel inkább a gyerek a baj. Tudom, sokak szerint 14 éves már kifejlett, ezért nem gázos, ha a pasinak tetszik, de azért... ha szülő vagy, vagy csak normális ember, azért látod, egy 14 éves mennyire gyerek, akkor is, ha nemileg érett. És az igazi 14 évesekről beszélek, nem akiket 20 évesek játszanak amerikai filmekben.


(Mellesleg én felnőttnek látom a linkelt lányt.)

febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
#12 ha fejletlen a külseje és gyerekes a viselkedése is. Most külön utána olvastam.
febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
De azért köszi 12-es.
febr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Ezen a képen Clara talán még kislányosabb:


[link]


Most akkor tényleg?

Egy pedofilnak nem jön be?


Amugy sorry, nem értek a témához. 😅

febr. 8. 15:55
 17/28 anonim ***** válasza:
49%
#14 de fogd már fel, hogy a fejletlen külső az nem azt jelenti, hogy felnőtt nő kicsi mellekkel xD Ha minden férfi pedofil lenne, akinek bejönnek a vékony alacsony nők, akkor a férfiak 90%-a pedo. Szerinted akinek tetszik egy 20 éves vékony nő, annak egy 5 éves gyerek is? Persze biztosan…
febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

De am ha a pedofilok kifejezetten a gyerekekre buknak, akkor nem azt nézik, hogy ki éretlen, ki nem. Hanem azt, hogy ki gyerek.

Deeeee mi van akkor, ha egy gyerek mondjuk érettebb, tehát már nincs kislányos alkata?


Fú, basszus, taszító ez a téma.

De azért érdekes belegondolni, hogy mitől pedofil a pedofil.

febr. 8. 15:57
 19/28 anonim ***** válasza:
17 nem érted mit írtam? Azt írtam hogy az is számít, hogy gyerekes legyen a viselkedése is ne csak a külseje és a küllemében is vannak egyéb pluszok, ami egy érett , de vékony nőnél nincs jelen.
febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
56%
#18 attól, hogy gyerekekre bukik. Nincs ezen mit ragozni. Szerintem őket jobban izgatja egy gyerek ártatlansága, mint maga a teste. Ezért vadásznak gyerekre, nem 25 éves vékony nőkre. De egyébként is tök más egy 7 éves gyerek teste, mint egy bármilyen felnőtt nőé, szóval tényleg felesleges a pedo témát ide keverni.
febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!