Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan férfival élni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok olyan férfival élni, akinek a szülei egy köpésre laknak tőletek,és hol itt alszik,hol ott? Egyszerűen nem tudja eldönteni,hogy legyen-e végleges összeköltözés avagy sem?

Figyelt kérdés
Kezd nagyon elfogyni a türelmem..Hiába mondom neki,hogy illendő lenne már elszakadni a szüleitől,olyan mintha örökre gyerek akarna maradni,és az ő szárnyai alatt maradni. Nem mellesleg, azért azt is hozzáteszem,hogy nem a munka hőse,itt pedig szembesítem azzal,hogy nem vagyok a cselédje,hogy mindent én csináljak.Azért választja a szüleit,mert ott az anyja megcsinálja helyette? És ha én egyik nap se szó se beszéd itt hagyom? Normális ember, el sem tűrné, azt amit csinál.
febr. 6. 12:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem. Neked se kötelező.
febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
Te írtál ki már a problémádról kérdést, ugye? Már akkor sem értettem, miért nem lépsz. Cuccolj el a házából, oszt csá. Akad jobb is ennél, hidd el. Miért kínozod magad?
febr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én megkértem az exemet, hogy költözzön el, mert nem önálló egy kicsit sem, ő nem akart mert jaj az kényelmes ha apuci adja a huszasokat naponta meg anyuci még a zokniját is ráadja és a haját is megfésüli (ezt a saját szememmel láttam, nem túlzok, 21 volt akkor az exem). Amikor szakítottam, pár nap múlva megkeresett, hogy megbeszélte két haverjával, hogy összeköltöznek albérletbe. Persze nekem akkor már késő volt, kiölt belőlem minden érzelmet.
febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg jobban örülsz ha nincs ott akkor lapát.
febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem együttélés hanem semmi.
febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!