Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a külső nem fog meg, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a külső nem fog meg, akkor a belső sem fog megtartani?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lány vagyok és sokszor hallom, hogy az emberek mindig mondják, hogy nem csak a külső számít, belső fontosabb és hasonló közhelyek. Viszont én az ellenkezőjét figyelem meg, már amennyire figyelek.


Vannak akik állítják, hogy valakibe beleszerettek az értékei alapján, de sokan vannak, akik azt mondják, hogy a külső a legfontosabb és a belső meg másodlagos.


Én teljesen össze vagyok zavarodva és már sokszor gondolkodom plasztikai műtéteken, hogy ne végezzem egyedül. Tehát, ha az objektív igazságot leírnátok, nagyon hálás lennék.


Köszönöm előre.


febr. 3. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Van akinek a külső a legfontosabb, valakinek kézben jár a belsővel és van aki a belsőt tartja a legfontosabbnak.
febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A vonzalom egy fontos tényező. Ha külsőre vonzódsz hozzá az egy rész, ha még a belső tualjdonságai is vonzóvá teszik őt, akkor így teljes. Az embernek a külsejét látjuk elsőre és nem egy listát látni arról hogy milyen ember. Biztosan te is találkoztál már olyan személlyel, akinek megfogott a külseje, de a belső értékei taszítottak.
febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ez fordítva nem történhet meg?
febr. 3. 16:27
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert a külsejét látod elsőre. Ha az taszít, nincs meg a kémia, csúnyának találod, akkor egyszerűen lehet bármilyen jó értékekkel rendelkező ember, nem fogsz beleszeretni. Mindig lesz valami féle távolságtartás.


Maximum olyasmit tudok elképzelni, hogy barátságból szerelem.

febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, bár meglepődnél hogy ki mit tud vonzónak tartani.
febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezt, hogy érted?
febr. 3. 16:42
 7/13 anonim ***** válasza:
ha nincs vonzalom akkor szinte lehetne összejönni
febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha a kulso nem fog meg, akkor a belso tulajdonsagait tobb meterrol szeretnem ertekelni, anelkul, hogy hozza kellene ernem. Raadasul a kulso sokmindent lekepez a belsobol. Nem az, hogy mekkora az orra, de minden latassal, hallassal eszlelt benyomas.
febr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
F vagy N és kor??
febr. 3. 17:59
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, miért gondolod hogy baj van külsőddel? Ha jól sejtem fiatal vagy még...

Abból a szempotból fontos, hogy a külső fogja meg az embert először a másikban. De az a szép az életben, hogy mindenki mást lát szépnek és mindenkinek más jön be.

febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!