Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megfelelési kényszer lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megfelelési kényszer lenne?

Figyelt kérdés

Van egy pár, az egyik fél nagyon szexközpontú, nem is feltétlenül hisz a hosszútávú monogámiában, viszont legális úton képzeli el a változatosságot: hármasozás, swinger klub, stb. Tehát semmiképpen sem a másik háta mögötti megcsalás.

Úgy is ismerkedett meg a másik féllel, hogy ezt az elejétől fogva kommunikálta felé. Már néhány hónapja együtt vannak és a nyitott fél elmesélte a párjának, hogy azt álmodta, hogy egy harmadik féllel bújik ágyba. Erre azt mondta a párja, hogy izgalmas álom és őt is mennyire izgatja a hármasozás, sokszor fantáziált már róla, hogy így meg úgy lehetne csinálni, viszont még nem most, hanem majd 1-1,5 év múlva lenne szerinte aktuális.

Ha valakit tényleg érdekel a téma, akkor mond olyat, hogy tök jó, de majd ekkor és akkor szeretné kipróbálni? Ez olyan kicsit számomra, mintha azt mondaná valaki, hogy úgy megkívántam egy pohár bort, de most még nem iszom, majd csak jövőre.



jan. 17. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem. nem érdekli egyáltalán, csak nem akar egyértelműen nemet mondani, mert fél, hogy otthagyod.
jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog belemenni soha inkább kidob.
jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb. így vagyok vele, hogy idővel nyitott lennék rá, de majd ha már nem nyújt elég izgalmat a hagyományos, kétszemélyes szex és szükség lesz újításra. Ezzel indítani nem akarok, mert akkor mivel tehetnénk izgalmasabbá 1-2 év múlva?
jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges előbb ki akar élvezni minden pillanatot és amikor már bízik annyira, hogy bele tudjon menni akkor lehet róla szó.
jan. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a megfelelési kényszer?
jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy a párját mennyire érdekli, ezért azt mondja, amit hallani akar.
jan. 20. 12:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez inkább hangzik terelésnek. De az is lehet hogy szándékosan nyitva hagyta a kérdést, hogy majd meglátjátok mennyire változik a helyzet pár év múlva. Nem ígért semmit, de nem is zárkózott el.
jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!