Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nyögte be első talalkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyögte be első talalkoznal ,hogy veled is ismerkednék de egy másikkal is ,de mind a kettőtől bejon?

Figyelt kérdés
Ezt nekem senki ne mondja ,hogy korrekt és nem csak nálam de.masnal se csapnak le a biztosítékot első randin ...
jan. 13. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Elmentél vele második randira?
jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Ugyan, miért nem szarod le ezt az idiótát?Szót sem érdemel, ne ismerkedj vele.
jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Dehat ez a szoszerinti oszinteseg, amit olyan sokan hianyolnak. Kimondta a kimondhatatlant, amit epeszu ember nem mond ki.
jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, csak azért mondja, mert így szeretne elbizonytalanítani, hogy teperj nála, mert hát ugye bármikor lecsaphatják a kezedről. Akár igazat mond, akár vetít, mindenképpen gáz az ember.
jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Ez teljesen tisztességtelen és sunyi hozzáállás tőle. Már most versenyeztetni akarna téged valaki mással, és bizony ennyire nyíltan az orrod alá is dörgöli. Az a célja hogy te teperj, és folyamatosan kevésnek érezd magad mellette. Hagyd ott, mert ha már így indít, ez később csak rosszabb lenne. Nagyon nem rendes személyiségű az ilyen ember.
jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Lehet naiv tapasztalatlan. Azert nyögte be mert ismerkedik massal is. Lehet meg se fordult benne hogy ilyet nőknek nem illik mondani..

Mivel szamtalan nő van amugy akik meg beállnak szeretőnek is. Lehet el se igazodik a nőkön.

jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
40 éves....
jan. 13. 21:24
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor mit varsz olyantol aki 40 évesen is itt tart?
jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

5.nem volt hosszu életű.

Volt hogy telefonáltam, fel köszöntött az egyik férfi barátom...

Nem gondoltam h ez lesz,miután le tettem a telefont annyit mondtam de aranyos...

Olyan szinten fel kapta a vizet teljesen el borult a feje ,ideg beteg lett de nem ordított meg semmi ...utána megprobalt irányítani.

Ennyi is volt :)

jan. 13. 21:26
 10/15 A kérdező kommentje:
4.gaz igen ...
jan. 13. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!