Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van minden címlaplánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van minden címlaplánynak keskeny csípője?

Figyelt kérdés
Ezt nem értem. Azt mondják, hogy a széles csípő a nőies, és nekik mégis keskeny van, ráadásul a legtöbbjüknek a válluk is enyhén széles, férfias.
2010. okt. 22. 22:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%

A címlapokon két dologra szoktak törekedni: vagy homokóra alakra, vagy deszka alakra.


A homokóra az egészséges, tehát ösztönből tetszik a férfinépnek. A deszka csajokat meg a meleg divattervezők kezdték el nyomni, amivel pl az én korosztályomnak a szépérzékét már sikerült átnevelni (tehát nekem spec bizonyos szintig a deszkák is bejönnek).

2010. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag hasonló a problémád mint a földön lakó emberek többségének: elégedetlen vagy magaddal. Vagy tévednék??? Szerintem próbáld meg elfogadni magadat és ha ezt megteszed, akkor a belső kisugárzásod is fel fog erősödni, a pasik pedig a lábaid előtt fognak heverni innentől.

Amúgy a barátod nem szokott téged dicsérni???


Ami pedig az önbizalmat illeti: az exemnek nagyon vastag volt a csipője és a combja, nekem pedig pont ez tetszett meg benne; nem is kezdenék csontkollekciós lányokkal...

2010. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Oké, én elégedetlen vagyok magammal, ez lejött ugye. De azt nem értem, hogy miért buknak rám egy nagycsomóan, mikor tele van a város gyönyörű homokóra alkatúakkal, akik nőiesebbek, mint én, mégis kevesebb sikerrel járnak a srácok körében. Amúgy meg nincs barátom, mert aki tetszik nem veszi észre. -.-"
2010. okt. 22. 22:48
 14/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy???
2010. okt. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
17
2010. okt. 22. 22:56
 16/22 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek: mert pl. lehet, hogy szebb arcod van mint a homokórásoknak, ami - bár hihetetlennek hangzik - de jobban számít a férfiaknál, mint, hogy milyen az alakod. Elvégre az arcodat látjuk legtöbbet, általában.
2010. okt. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nincs különösen szép arcom sem. Olyan átlagos.
2010. okt. 22. 23:03
 18/22 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy 17 vagy, mert akkor biztosan barátkoznék veled és szívesen lelket vernék beléd:-)
2010. okt. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Sztem azért, mert akinek kicsike csípője van, de arányosan a testével, szóval mindene olyan kicsi és törékeny, olyan kislányos, az a pasikat Naaaaagy Védelmező szerepbe helyezi, ami imponál nekik. Ha mondjuk mindenben kislányos, csak hatalmas mellei vannak, akkor meg a NŐ iránti vágyuk is kielégül egyszerre... Más kérdés, hogy ez elég mű kreálmány általában, az ilyen kombó, de minden szinten hat a ffinépre:P
2010. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
és az miért van h nekem homokóra alkatom van, nem vagyok gebe hanem azért van egy kis husi ott ahol kell, mások szerint szép vagyok és még én is elégedett vagyok magammal, magas vagyok (178/64), viszont nem vagyok egoista barom, de erős egyéniségem van, határozott vagyok, nem kell tutujgatni, és nincs párom mert azt mondja mind h ilyen csajjal aki ennyire önálló és erős egyéniség még nem találkozott és pattint... tudom a pasik szeretnek oltalmazni de mivan akkor ha nekem erre nincs szükségem a nap 24 órájában? én ezt is elfogadtam, úgy vagyok vele, hogy majd lesz valaki aki így fog engem szeretni. nem kesergek emiatt. 21 éves vagyok szerintem van még időm a komoly kapcsolatra.
2010. okt. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!