Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van minden címlaplánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van minden címlaplánynak keskeny csípője?

Figyelt kérdés
Ezt nem értem. Azt mondják, hogy a széles csípő a nőies, és nekik mégis keskeny van, ráadásul a legtöbbjüknek a válluk is enyhén széles, férfias.
2010. okt. 22. 22:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
mert ez a divat. ezt kéri a nép.
2010. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
photoshop
2010. okt. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hát nem hinném, hogy a videoklipekben szereplőket is photoshoppolják. De attól még nem értem, hogyha a szélesebb a nőies, miért van nekik keskeny.
2010. okt. 22. 22:27
 4/22 A kérdező kommentje:
Vagyis nem miért van nekik, hanem miért erre buknak a férfiak.
2010. okt. 22. 22:28
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

"Fényképbolt"

ennyi!

2010. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért nem lehet értelmesen válaszolni. Nem az a kérdés, hogy ezt hogyan csinálják, hanem hogy a férfiaknak miért ez kell, ha nem is nőies?
2010. okt. 22. 22:30
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
szerintem is undorító, és csak azt HISZIK, hogy ez kell a férfiaknak. a széles csípő keskeny váll a nőies, a fordítottja pedig a férfias.
2010. okt. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nekem kimondottan a sportosabb lányok jönnek be,tehát nem hátrány a szélesebb váll,sőt fittségről árulkodik.

A széles csípő előnyeit a női magazinok szokták túlhangsúlyozni,hogy álomvilágba ringassák az olvasókat.

De ha megnézel egy normálisabb szépségversenyt,akkor viszonylag izmosabb/sportosabb csajokat fogsz látni,az átlagtól alacsonyabb testzsírral kb 16-20% körülivel.

2010. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem alapból keskeny csípőm van és viszonylag széles vállam, és én nem vagyok megelégedve vele. Hiába, szerintem nem nőies. De szerintem azért elég messze áll attól, hogy undorítónak mondjam.
2010. okt. 22. 22:39
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Oké, van itt egy kis félreértés. Ki mondta, hogy erre bukunk? Ezt erőltetik ránk.


Egy átlagos férfi ideálja a 8-as/homokóra típus (nagy mell, sovány has, vastag csípő)


EZUTÁN jön a H típus, a modell alkat (a címlaplány), aki sovány, nincs nagy melle (hacsak nem szilikon), de elég szép lábak, has, stb.

2010. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!