Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szükségvan az életre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükségvan az életre?

Figyelt kérdés
Olyan férfivak éltem együtt aki megállás nélkült csalt.Sajnos ez különválásunk után derült ki vagyis végig éreztem , apró dolgok sejtették,hogy nem stimmel valami ebből lettek a feszültségek problémák.Olyan rezenéstelen arccal hazudott , hogy a mai napig alig tudom elhinni , hogy megeshet ilyen. Saját maga mesélte el másoknak ill amit még kapcsolatunk alatt mesélt másnak azt nem tagadta. Munkaidőben az egyik nagy cégnél mindent megtehetett a munkatársnőival. Ezzel után egyszerűen 7 hónapja mindenféle kapcsolatra alkalmatlanná váltam, depis lettem,érdektelen céltalan az élet.Képtelen vagyok kiheverni.Nem miatta.Egyszerűen képtelen vagyok bízni bárkiben is, minden nehéz. Csinákom a dolgaim de nincs örömöm semmiben. nagyon szerettem ezt a férfit
2010. okt. 21. 20:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

paranojás? Az olyan lehet mint a paratojás? Amúgy lehetne még szemezgetni ebből az irományból hasonlókat.


Ezt nem bántásként mondom, de tényleg csinálhatnál valamit ezzel a nyelvtanoddal, mert kb egy alsós magasabb szinten áll. Ha most úgyis van szabadidőd kezdj el olvasni olyanokat ami érdekel, egy pasi is jobban vonzódik egy műveltebb nőhöz, mint egy írástudatlanhoz.


Amúgy első komoly szakításom után másfél évig nemtudtam még lányra se nézni, annyira vonzódtam hozzá még hónapokig. De aztán megtaláltam a nagy Ő-met, azóta vele vagyok :) Szóval kitartást, én tudom mennyire f0s ez ilyenkor.

2010. okt. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi.Bocs, hogy félregondolod a műveltségem:)de nem találtam a szemüvegem a billentyűimrők meg levan kopva a betűk nagy része.Ennyi
2010. okt. 22. 08:04
 13/13 A kérdező kommentje:
billentyűimről---
2010. okt. 22. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!