Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet tartós, életre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet tartós, életre szóló kapcsolatra való pasit találni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és voltak tartós kapcsolataim.. de a kapcsolaton kivül semmire sem jutottam velük(csaj vagyok am..)

Hol keresgéljek ahol nem csak alkalmi szemetet találok???


Azokra a pasikra gondolok akik aránylag eltartják magukat, képesek a szexen tovább is gondolkodni és még gyereket is vállalna egy 2 év után

Mindne ötletet szivesen várok:

amit próbáltam: kedvenc mulatóhely, városközpont, könyvtár, internet, bolt, házibulik..

Most dobtam ki a legutóbbi szemetet pedig ez majdnem jó volt csak egy kicsit érzéketlen volt és félt az összeköltözéstől is...


2009. dec. 18. 22:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
amíg a te hozzáállásod ennyire...hmm..."szemét", és egy érzéketlen, rideg r*bancra vall, addig ne csodálkozz, ha csak ezt kapod vissza. nem veszed észre, hogyan írsz erről az egészről?? mintha egy feladat lenne, amit végre kell hajtani. ne csodálkozz, ha az a "szemét" fél az összeköltözéstől.. egy ilyen robottal én is félnék.
2009. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 kolosszus22 ***** válasza:
29%

Előzővel egyet értek, aki ilyen stílusban és előre ilyen tervekkel és elvárásokkal van az elől menekülnek a férfiak.

Egy férfi általában nem tudja ennyire előre beszabni az életét és nem is akarja.

2009. dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%

Egyetértek az előttem szólókkal, talán nem szemétként kéne kezelned a jelölteket. Senki sem tökéletes, de az elvárásaidhoz képest elég tapló vagy, már ne haragudj. Ilyen terveket meg ne szövögess addig amíg nincs valakid akivel együtt tervezgetnétek, egyedül cseszheted az egészet ugye érzed te is? :D

Nagy lángoló szerelmek lehettek ezek a te kapcsolataid, ha mindegyiknek az a vége, hogy kiteszed a "szemetet".

2009. dec. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

1. kommentelő.. igen.. mert ezek a pasik télleg szemetek..

amikor mindnet megteszel érte és élvezi h kinyalod a seggét.. viszont ha valami komolyabbat akarsz akkor annyi vége... a mostani pasik nem képesek egy tartós kapcsolatra ebből keresem a kivételt...

és ha ezért tartasz roibancnak mert olyan pasit keresek aki nem csak szexre gondol és nem én tartom el akkor igen... ribanc vagyok.. és büszke vagyok rá..

NEKEM FÉRFI KELL nem selejt vacak...

22 vagyok nem 15 h alkalmi lávot keresek---

2009. dec. 18. 23:16
 5/21 anonim ***** válasza:
27%

Hát ez gyönyörű... akit egykor szerettem, azt nem lennék képes szemétnek hívni...

Szerintem megérdemled, hogy egyedül éld le az életed, kívánom, hogy így legyen.

2009. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

és tapló azért vagyok mert most szakitottam barátommal mert nem volt más választásom... már egy féléve cska én küzdöttema kapcsolatért amit mostanság tett az meb egyenesen elfogadhatatlan... egy kapcoslat kompromisszumokról szól de csakis én mondtam le a dolgaimról... ő még azt sem tette meg nekem h megértse mi bánt vagy hogy együttérezzen egy percre is... az iet minek lehet mondani mint h szemét?



ELEGEM VANA CSALÓDÁSOKBÓL..

ELEGEM VAN H ÚGY HASZNÁLNAK MINT EGY RONGYOT...

MOST EZÉRT MIÉRT LENNÉK RIBANC???

2009. dec. 18. 23:19
 7/21 A kérdező kommentje:
Amúgy örülnék ha a kérdésre válaszolnátok..
2009. dec. 18. 23:20
 8/21 anonim ***** válasza:

újra az 1. vagyok. nem r*bancnak tartalak, csak érzéketlennek és butának.

tudod, amikor valakit szeretsz, azért "nyalod ki a seggét", mert szeretnéd, ha boldog lenne...

egyébként mi ez nálad, valami üzleti tranzakció??

Én kinyalom a seggét, ő elvesz feleségül? Most komolyan? Azért szemét, mert veled ellentétben ő egy normális ember, nem egy robot, aki nem tervezte meg előre az élete minden egyes pillanatát?

És nehogy azt hidd, hogy ilyen hozzáállással nem érződik rajtad, hogy te nem egy szerelemre vágyó nő vagy, csak egy szeméttesztelő, frigid, érzelmi fogyatékos, üldözési mániás robot. Sugárzik belőled. És tudod, nincs az a férfi, aki egy ilyennel akarja leélni az életét.

De nem muszáj ám megfogadni a jó tanácsot, ütheted továbbra is a melled, hogy debezzeg ezek ilyen meg olyan szemetek voltak és nincs normális pasi és vegyen valaki feleségül, ahelyett, hogy magadba néznél. A probléma csak az, hogy vagy egyedül fogsz megöregedni, vagy egy boldogtalan, érzelmektől mentes házasságban. Hát sok szerencsét, szükséged lesz rá.

2009. dec. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A variációk száma végtelen. Bárhol tatlálhatsz magadnak pasit, ott is ahol a legkevésbé gondolod. Viszont az érdekes, hogy egyesek miért mindig csak szemét pasikat tudnak összeszedni. Na most te választod ki a tömegből. Olyan pedig nincs, hogy 10, első benyomásra jófej pasiból mind a 10 bunkó fog lenni a kapcsolatban. Szal nem értem. Vagy pedig túl nagyok az elvárásaid. Vagy csak úgy simán, vagy hozzád képest is. Érdemes rajta elgondolkodni. nem mindig csak az egyik félben van a hiba. 23/F
2009. dec. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

te totál férleértetted első kommentoiló h én mit akarok.. nem kérem h emgértsd nem ismersz... és sztem ha szeméylesen elbeszélgetnék veeld tesljes180°megváltozna a hozzáállásod...

nem tudod miket tettek velem mert ha tudnád megértenéd h miért nevezem szemétnek őket...

2009. dec. 18. 23:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!