Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet tartós, életre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet tartós, életre szóló kapcsolatra való pasit találni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és voltak tartós kapcsolataim.. de a kapcsolaton kivül semmire sem jutottam velük(csaj vagyok am..)

Hol keresgéljek ahol nem csak alkalmi szemetet találok???


Azokra a pasikra gondolok akik aránylag eltartják magukat, képesek a szexen tovább is gondolkodni és még gyereket is vállalna egy 2 év után

Mindne ötletet szivesen várok:

amit próbáltam: kedvenc mulatóhely, városközpont, könyvtár, internet, bolt, házibulik..

Most dobtam ki a legutóbbi szemetet pedig ez majdnem jó volt csak egy kicsit érzéketlen volt és félt az összeköltözéstől is...


2009. dec. 18. 22:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

ja ha viszont így nyilatkoztál volna a kérdés feltevésénél, mint az előbb(=mint egy normális ember), lehet máshogy állunk a dologhoz.

csak egy kérdés: ha már fél éve tudtad, hogy nem működik, akkor mire vártál? nem kéne hagynod magad kihasználni, hanem rögtön dobni, ha tényleg annyira szemét.

a kérdésedre válaszolva pedig: ez a dolog NEM helyhez köthető. felnőtt nő létedre tudnod kéne. de ha annyira szeretnéd: próbáld ki a színházat.

2009. dec. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit kell kavarni a szart, én ugyan ebben a helyzetben vagyok mint a kérdező,totál megértem,annyi h én fiú vagyok, jó nem mondom h elegem van a ribancokból ,mert hát csak pasi vagyok:) de én is erre várok már h jöjjön egy lány akinek nem a buli meg a haverok lesznek az elsők hanem h na végre kicsit feljebb lépni,és nem letudni szeretném csak jó lenne már valaki akivel tudom h lehet alapozni dolgokat, meg az összeköltözésnek is megvannak a jó oldalai, és itt mst nem a szexre gondolok ,hanem h tudom h valaki otthon vár,akivel összetartozunk.

Szal én örülök neki h vannak még ilyen lányok;)

2009. dec. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 kolosszus22 ***** válasza:

No, kislány valami gubanc akkor is van benned, ha más nem hát akkor az, hogy valami rettenetesen szar vagy a megfelelő férfi kiválasztásában. Tanácsolom neked, hogy próbálj változtatni a férfiideálodon és új típus felé orientálódni!

22/F

2009. dec. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
24%
Tartson el, csináljon fel, költözzetek össze és csak akkor dugjon, ha te akarod. + Mutassa ki az érzéseit, bármikor kiteszed "szemétnek" titulálva, ha valami nem tetszik az uri kényednek..Pff. Sosem emeltem kezet nőre, de neked tényleg kijárna egy alapos verés.
2009. dec. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ezeket az idiótákat te válogatod ki, egyáltalán hogy szeded őket össze? Esküszöm a nők direkt jönnek össze ezekkel, hogy közben sopánkodjanak, hogy minden pasi idióta. Lehet tudat alatt te is ezeket keresed. Ismerek olyan lányt aki megbocsájtott annak aki kihasználta és átverte, de úgy bánik azzal aki igazán szereti mintha a lábtörlője volna. Hogy hol lehet találni normális pasit? Hát bárhol. Csak annyit kell tenni, hogy megismerd az embert és ne rögtön ugorj bele egy kapcsolatba. Most komolyan a pasijaid előtte is idióták voltak, ha jobban megismerted volna őket akkor rájössz te is. Vagy a másik lehetőség, hogy te tetted őket ilyenné :D

A lényeg az, hogy járj nyitott szemmel és ne gyűjtögesd az idiótákat! Előbb ismerd meg az embert mielőtt összebútoroztok!

2009. dec. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Jajj neee, pont a pasi a hibás persze ki más, az összes akivel te összejössz ilyen szemét? Akkor valószínűleg tőled válnak olyan szemétté vagy alapból olyanok voltak. Rosszul választottál vagy rettenetes személyiséged van azért menekülnek... én erre tippelnék.

25 éves vagyok, életemben nem volt olyan pasim akire azt mondanám szemét, pedig volt egy pár. Veled van a gond nem a pasikkal. Ülj le gondolkodni magadon hogy mit csinálsz rosszul...

2009. dec. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ... szerintem tök igaza van a kérdezőnek0! Én is pont így vagyok ezzel! Minden pasi csak a puncit látja bennem, de komolyabb tervei nincsenek, csak néz mint borjú az új kapura, ha már a d*gáson kívül másra is kell gondolni! Amúgy szerintem úgyis megtaláljuk az igazit... De szerintem erre nincsenek kimondott helyek! Vagy majd az utcán sétálgatva felveszünk még 1-2- szemetet :-D
2009. dec. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
pff előző, akkor talán nem kéne az első randin megd*gatni magad...
2009. dec. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Te úgy szoktad?? Mert én nyáron szakítottam, 7 évig tartott kapcsolatunk. És nem tudok ismerkedni, mert inkább csak sexkapcsolatra keresnek a pasik partnert,nem akarnak komolyabb kapcsit.Pont nem az a fajta vgyok, aki első randin megd*gatja magát
2009. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
az volt a baj pont.. h megijedt h komolyabbra akarom forditani a kapcsot.. de 22 vagyok én már gyerekben is gondolkodom.. és nem azt mondtam neki h most rögtön.. csak mondta volna ezt a kapcsolatunk kezdettekor akkor nem fájna ennyire:(
2009. dec. 20. 20:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!