Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szükségvan az életre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükségvan az életre?

Figyelt kérdés
Olyan férfivak éltem együtt aki megállás nélkült csalt.Sajnos ez különválásunk után derült ki vagyis végig éreztem , apró dolgok sejtették,hogy nem stimmel valami ebből lettek a feszültségek problémák.Olyan rezenéstelen arccal hazudott , hogy a mai napig alig tudom elhinni , hogy megeshet ilyen. Saját maga mesélte el másoknak ill amit még kapcsolatunk alatt mesélt másnak azt nem tagadta. Munkaidőben az egyik nagy cégnél mindent megtehetett a munkatársnőival. Ezzel után egyszerűen 7 hónapja mindenféle kapcsolatra alkalmatlanná váltam, depis lettem,érdektelen céltalan az élet.Képtelen vagyok kiheverni.Nem miatta.Egyszerűen képtelen vagyok bízni bárkiben is, minden nehéz. Csinákom a dolgaim de nincs örömöm semmiben. nagyon szerettem ezt a férfit
2010. okt. 21. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk, bár nekem sikerült megutálni a volt páromat. Kezdj el ismerkedni, beszélgetni, akár a neten, jó felejtésnek is, eltereli a gondolataidat és akár rábukkansz egy olyan emberre, aki megbecsül. Nálam így volt.
2010. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ezen dolgoztam hónapokig...becsödöltem.rengeteg dologban valamennyire örömöm leltem , de mindig visszazuhanok.

neked meddig tartott?

2010. okt. 21. 20:35
 3/13 anonim ***** válasza:
Hányéves vagy?
2010. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
46
2010. okt. 21. 20:40
 5/13 anonim ***** válasza:
Én a szakítás után egyből ismerkedni kezdtem, nem bírok egyedül lenni. Elég aktívan keresgéltem a társkeresőkön,, egy vkivel találkoztam is, de kiderült, csak szexet akart, jó, hogy nem engedtem neki. Aztán elkezdtem beszélgetni vkivel, nagyon jókat beszélgettünk, voltak találkozások, 3 hónapja pedig együtt élünk :) Februárban szakított velem az a szemét, még ő szakított, mert lebukott, én meg ragaszkodtam volna hozzá, úgy éreztem magam, hogy kidobott kutya, szóval eléggé megviselt, voltak depressziós tüneteim is. nagyon óvatos voltam vele, féltem a csalódástól, talán mostanára múlt még csak el a félelem, hogy ő is megcsal.
2010. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hükyeség ezt leírni, de koromnál min 10 évvel fiatalabbnak nézek, a külsőmmel minden rendben pasi lehetőségeim is voltak.Néha szégyelem is magam, mert mások síránkoznak, hogy nincs kivel nekem számos lehetne, de nem megy. A jó pasiktól félek, probálkozom egy külsőre nem túl megnyerővel , de igazán csak a személyiségét szeretem nem kívánom vele a szexet...
2010. okt. 21. 20:54
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy , hogy tudsz bízni. Elváltam.. mondhatjuk erős szerepe volt benne. Úgy kezdett velem egy közös életbe hogy csalt, mivel vidéki jól jött neki a pest közeli gazdag város a kehetőségeim a pénzem...utólag így érzem.Előttem két családját hagyta ott 3 gyerekkel most megint kirángatott valakit a családja mellől és "nyujtogatja " a kezét a házunlból a részéért.Szerecsére nem túl sok, de nincs rá keretem.
2010. okt. 21. 20:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Látom félsz, hogy a fiatal és jó pasik meg fognak csalni. Az viszont nem jó megoldás, ha nem tetszenek, hogy ismerkedsz amúgy? Szórakozóhelyeken vagy neten? Én neten szoktam újabban, először kb 1 hétig csak msn, mondjuk mi minden nap a fél éjjelt átbeszéltük. Szóval, ha hajlandó veled hetekig csak beszélgetni, és nem erőszakoskodik, hogy találkozzatok, megmondod neki őszintén, hogy neked még gyors lenne a tali, mert nemrég szakítottál. Ha komolyan gondolja veled, várni fog. Én minimum egy hetet mondok, addig csak neten beszélgessetek. Ha találkoztok akkor is csak szépen lassan történjenek a dolgok, így megtudod mennyire gondolja komolyan.
2010. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ari vagy:)) Sok férfi között mozgok az ismeretési körömbök voltak jelentkezők eleinte majdnemhogy sorba álltak, de lekoppintottam őket .Kiprobáltam a társkeresőt, de 2 férfiig ment valahogy távol áll tőlem.

A munkahelyen is több pasi próbálozgat, van köztük olyan aki ténykeg szupi külsőre , észre, munkában, de önkéntelenül vagy tudatalatt tolom el őket magamtól. Tényleg mindent probáltam, futok renszeresen , versenyekre megyek, vannak barátaim barátnőim, de mindig visszaesek..., de megprobálom még a csetet:)

2010. okt. 21. 21:11
 10/13 A kérdező kommentje:

Egyébként nem félek valósággal rettegek:)) Ez komoly. ha egy pici gondolatom támad valaki felé egyből ott a megállj jelző.keresem a miért nemet és persze meg is találom.Hogy megint megcsalnal ..paranojás lettem.A vacak kapcsolatomban Én tettem meg a kirugó lépést, mert nem bírtam.

Fura de így van és senki se érti körülöttem...

2010. okt. 21. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!