Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas, esetleg hosszú ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas, esetleg hosszú ideje párkapcsolatban élő nők hol keresnek szeretőt?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy igényes, sportos, 30as férfiként hol ismerkedhetnék korombeli esetleg kicsit idősebb csinos, szintén házas hölgyekkel. Nyilván nőknél is előfordul ugyanúgy mint a férfiaknál, hogy elhanyagoltnak érzik magukat bármilyen tőlük független okból viszont a válás nem opció így marad a szerető. Hölgyek akik hasonló cipőben járnak, ti hol találtatok szerető?

dec. 11. 23:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Én találtam itt, chat oldalakon, fórumon......

NAGYON fontos ilyen téren, hogy ne kiéhezett hülye legyél, hanem lássák, hogy normális és intelligens vagy. Nekem elég extrém, perverz vágyaim is vannak és meg is éltem már más feleségével, barátnőjével ezt-azt, mert nem csak a lyukra mentem :)

dec. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám magam kiéhezettnek. Ha arról lenne szó megoldanám máshogy. Egy szeretőre vágyom, nem csak egy lyukra. Egyébként milyen chat oldalakra gondolsz?
dec. 11. 23:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ott a férjükuruk?!

Ha annyi romantika meg kommunikáció nincs köztetek, akkor viszont igencsak opció a válás. Ha most nem te vàlsz, akkor majd válik a neked, ha rajtakap a szeretőddel. Mert előbb utóbb rajtakap...

dec. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nektek hogy engedi elkuldeni a karomkodast??
dec. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Válj el, még fiatal vagy. Könnyen új életet kezdhettek (te és a nejed is). Vagy nyílt házasság. Nem egy 40-50es középkorú ember vagy. Főleg ha nem csak szex kell, nem egy lyuk
dec. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég szánalmas aki képes ezért kérdést kitenni és az is aki még tanácsokkal is látja el!
dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az is szánalmas, hogy beletrollkodsz kérdésekbe anélkül, hogy kompetens lennél a témában.
dec. 13. 11:15
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Sehol, nem fogok felrekefelni a ferjem hata mogott
dec. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
En tarskeresore regisztralok, csak online vagyok lathato. Mindig megtalaltam, akiket akartam.
jan. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Melyik társkeresőn?
jan. 29. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!