Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki hasonló helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hasonló helyzetben? Fertőzésről lenne szó.

Figyelt kérdés
Ha hüvelyi fertőzésem volt/van (a panaszaim: égető érzés, piros hüvelybemenet, és folyás) és esetleg úgy használtuk a vibrációs gyűrűt, akkor a kezelésem után ha ismét használjuk a gyűrűről visszakaphatom a fertőzést? Ha igen hogyan tegyem tisztává? Ugyanígy a borotvánál, ha addig az ideig amíg fertőzésem volt borotválkoztam azt cseréljem le, vagy nem kaphatom vissza tárgyakról a fertőzést? 2 hónapja ez a 3. fertőzésem és nem tudom már mitől lehet, a gyűrűt sem használtuk már amióta az első fertőzésem volt, borotvát mindig lecseréltem, mégis egy két napon heten belül visszkapm a fertőzést. Párommal nem voltunk együtt azóta, tőle nem kaphattam vissza. Már nem tudom mit tegyek, most vagyok a 3. kezelés vége fele még van 3 kúpom, és nagyon félek, hogy ez a kezelés is csak ideig-óráig lesz jó. Már ülve fürödni sem merek, csak zuhanyzom, strandra már nem járok, pedig nagyon szeretek.MItől lehet mégis, hogy ilyen hamar visszafertőződöm? Nőgyógyásznál voltam 3-nál is, folyamatosan csak adják a kúpokat, de nem használ. Most Cns kúpot használok. Valakinek tapasztalat vélemény? Nagyon megköszönném, mert már 2 hónapja alig eszem emiatt annyira elszomorít.
2010. okt. 21. 11:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a véleményt és segítséget, már csak két kúpom van és nagyon remélem hogy ezúttal sokáig tart hogy ne kapjam vissza, mert már ez nagyon kiborító. Én is idegen wc-ben zsepivel törlök, de ezután mégjobban odafigyelek, jobb és bal kézre is :) De tényleg emiatt annyi mindenre kell figyelni, hogy az ember egy percben sem lehet nyugodt. A tejsavas ölbítést ajánlotta igen, és aktus után hogy a spermákat kismossam onnan, mivel az lúgos és nagyban elősegíti a fertőzést, mivel a lúg semlegesíti az én savas környezetemet. Ki fogom próbálni, ha egyszer eljutunk odáig, de tényleg csak ekkor fogok sztem irrigálni, mert ez azért tényleg higiénikusabbnak hazngiz, annál hogy egész este ott van bennem a sperma és csurog ki.
2010. okt. 22. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!