Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki hasonló helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hasonló helyzetben? Fertőzésről lenne szó.

Figyelt kérdés
Ha hüvelyi fertőzésem volt/van (a panaszaim: égető érzés, piros hüvelybemenet, és folyás) és esetleg úgy használtuk a vibrációs gyűrűt, akkor a kezelésem után ha ismét használjuk a gyűrűről visszakaphatom a fertőzést? Ha igen hogyan tegyem tisztává? Ugyanígy a borotvánál, ha addig az ideig amíg fertőzésem volt borotválkoztam azt cseréljem le, vagy nem kaphatom vissza tárgyakról a fertőzést? 2 hónapja ez a 3. fertőzésem és nem tudom már mitől lehet, a gyűrűt sem használtuk már amióta az első fertőzésem volt, borotvát mindig lecseréltem, mégis egy két napon heten belül visszkapm a fertőzést. Párommal nem voltunk együtt azóta, tőle nem kaphattam vissza. Már nem tudom mit tegyek, most vagyok a 3. kezelés vége fele még van 3 kúpom, és nagyon félek, hogy ez a kezelés is csak ideig-óráig lesz jó. Már ülve fürödni sem merek, csak zuhanyzom, strandra már nem járok, pedig nagyon szeretek.MItől lehet mégis, hogy ilyen hamar visszafertőződöm? Nőgyógyásznál voltam 3-nál is, folyamatosan csak adják a kúpokat, de nem használ. Most Cns kúpot használok. Valakinek tapasztalat vélemény? Nagyon megköszönném, mert már 2 hónapja alig eszem emiatt annyira elszomorít.
2010. okt. 21. 11:53
1 2
 1/11 Holdtündér ***** válasza:

Gondolom a párod is kezelve lett.

Szóval, első lépésben szerintem mindent fertőtleníts.

Ágynemű, borotvát vegyél újat, a gyűrű gondolom nem egyszer használatos, szerintem ha jól átmosod domestossal az nem teszi tönkre, de nem tudom hogy vízálló-e, mert nekünk nincs.

Wc-t is mosd át jól domestossal meg a fürdőkádat. Lehet ez már kicsit túlzás, de tudom milyen kellemetlen tud lenni, ezért szerintem megéri a fáradtság.

2010. okt. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
+ ha befejezed a kúrát ( nekem régen nem csak kúpot írtak, hanem tablettát is, hogy a vérem is tisztuljon) utána használhatnál olyan kúpot, ami recept nélkül kapható patikában és az a dolga, hogy a gyógyszeres kúppal tönkre tett hüvelyflórát visszaállítsa. Érdeklődd meg, van több fajta is.
2010. okt. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Holdtündér ***** válasza:
Igen, a nőgyógyászom nekem is mindig írt fel a kúp mellé gyógyszert is. Lehet hogy neked is mondani kéne az orvosodnak. Együtt használva a kettőt napok alatt elmúlt.
2010. okt. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajnos ha hajlamos vagy rá bárhol elkaphatod.Extrém példa:wc papir leesik-elötted lévönél történik ez nyilvános illemhelyen,az illető visszateszi a helyére-te nem tudsz róla és használod.

Máris ott vannak a bacik.

2010. okt. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Havonta egyszer, a menstruáció után kefíres vagy natúr joghurtos (élőflórás) ülőfürdőt vegyél. Az megelőzi a problémát. Ha lejárt a kezelés, akkor most 3-4 napig tegyél a fürdőkádba 1-1 pohár joghurtot vagy kefírt és jó meleg vízben oldd fel, ülj benne 20 percet. Nekem ez oldotta meg a problémát.
2010. okt. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A páromat nem kezelték olyan módon, hogy kenőcsöt kapott volna, de a legutóbbi doki aki magándoki volt adott tablettát is sumamed s nevűt nekem is és a páromnak is. Hüvelyflóra helyreállító kúpot nem szeretnék használni a doki azt mondta ennek magától helyre kell állni, és mivel kb 2 hónapja egyfolytában bugyiban és betéttel alszom így nem szeretnék még egy hetes vagy több napos kúpos kezelést. A puncim már teljesen kivan az állandó betéthasználattól és a bugyitól, rettenetes. Nekem aktus után és hetente egyszer ajánlotta a nőgyógyászom a tejsavas irrigálást. Wc-n meg nem hiszem hogy elkapnék ilyet mert ha lehet nem használok csak saját wc-ket, és nagyon vigyázok már mindenre. Így csak reménykedni tudok benne, hogy ez az utolsó kezelés lesz tényleg az utolsó, és rendbejövök,mert azelőtt nem volt ilyen jellegű problémám, hogy lehet hogy egyszerre csak fogékonnyá válok rá?
2010. okt. 21. 15:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok : tejsavas irrigálást javasolt a doki? Minek egy újabb kínzás, hidd el, az ülőfürdő beválik. 4 évig kínlódtam, tudom miről beszélek.... Az orvos nyugodtan használja az irrigátort, gőze sincs hogy bír fájni!
2010. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Holdtündér ***** válasza:

Ehhez a leesett wc papírhoz annyit tennék hozzá, hogy én ezért használok ilyen helyeken zsepit.

Én a kis papírzsepimet akkor veszem ki a zacsijából és tudom hogy azzal nem törölte fel a padlót előtte senki.

Sajnos annyira oda kell figyelni mindenre.

Egyszer én is sokáig szenvedtem, kéthetente dokinál voltam. Azóta még arra is ügyelek, hogy bal kézzel nyitom ki a wc ajtót, mert jobb kézzel törlök. :)

2010. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó:ok,zsepi,de bemész,megfogod a kilincset,az is tele van bacival,aztán megfogod a saját zsepidet....
2010. okt. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Holdtündér ***** válasza:

Mondom hogy bal kézzel fogom a kilincset. Azzal utána nem fogom meg a zsepit. :D

Tényleg nagyon odafigyelek, mert mióta nekem is voltak ilyen gondjaim... Áhhh, nagyon kellemetlen és nem akarom újra megtapasztalni.

2010. okt. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!