Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Versenyen volt. Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

✖kisegoista✖ kérdése:

Versenyen volt. Mit tegyek? Szerintetek is hülyeség? [[LENT]] ->

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy egy mezei versenyen, bánatomban, a fiúkat néztem. Nincs pasim, jól lenne egy IGAZI *.* de ez nem ijen egyszerű. Sok keresés után, találtam egy olyan cukker pasit, aki vagy annyi mint én, vagy egy évvel idősebb. Nem mertem oda menni hozzá. Elvégre nem ismerem, az volt az első tali, fogadok észre sem vett a sok versenyző közü, mindíg a haverjaival volt. ennek a pasinak lőttek. vége a versenynek. [az egyik kérdés szerintetek lett volna valami, ha szólok hozzá?] a másik úgy egy hónap múlva, lesz még egy verseny (ő tuti ott lesz) én még még nem tom menjek- e ha megyek, ak csak miatta lesz. szerintetek megpróbáljam újra, vagy sazerintetek is fölösleges. elvégre életemben 1. ször láttam. léci minds a kettőre válaszoljatok.
2010. okt. 20. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Elolvastam, de nem vágom. Még1x nem vágok bele :D
2010. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem nincs veszteni valód...

A barátommal én is így jöttem össze. Öt éve szeretem és idén nyáron azt mondtam, h ennyit megér kockáztatni. És azóta boldogan élünk. :) Hajrá csajszi <3

L/15

2010. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem iJen egyszerű?
2010. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tényleg öt éve együtt vagytok? :))) akkor 10 évesen jöttetek össze? de édes:)


kedves kérdező, te pedig IGEN, menj el arra a versenyre, egy hónap múlva. Menj oda hozzá, akármennyi haverjával van, akkor mondd ezt neki: Szia, válthatnánk pár szót?/Volna egy perced? és akkor amikor kicsit arrébhívod és "Végig téged néztelek, nagyon jó vagy, nem lenne kedved egy kávéhoz?" Vagy valami ilyesmi, improvizálj, és CSINÁLD MEG!:) megbánnád ha nem tennéd meg, ha meg kikosaraz, akkor nincs mit megbánnod, te bevállaltad és megpróbáltad. Sok sikert:)

2010. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. =)

igyexem

2010. okt. 21. 05:42
 6/7 anonim válasza:

nem 10 évesen jöttünk össze, csak azóta vagyok érte megőrülve. idén nyáron kezdtünk el járni, de így is elég romantikus :) azért köszii

HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

2010. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi van?
2010. okt. 22. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!